Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez peniszmeret miatti kisebbse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez peniszmeret miatti kisebbsegi komplexus lenne?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy mar huszoneves vagyok, de tini korom ota aggodom a peniszmeretem miatt. Lankadtan annyira picike es vekony, mint egy kisiskolas gyereke, emiatt szukebb ruhakat (szukebb alsonadragot, vagy farmert) nem is merek hordani, mert egy egyszeru oltozoi atoltozesnel is nagyon szegyellem a dolgot es felek, hogy masok eszreveszik, hogy csak egy kis hupli van a labam kozott...


Termeszetesen ismerkedni lanyokkal nem mertem soha es igazabol fiuk kozott is rosszul erzem magam, bennem van ez a szegyenerzet, meg arra gondolok, hogy masnak nagyobb van, nekem meg rejtegetnem kell magam, nehogy rajojjenek a titkomra. A gatlasossagom, zarkozottsagom, onbizalomhianyom miatt persze a nagyszaju gimis haverjaim sokszor ugrattak, meg cikiztek, en meg ugye mindig hagytam magam, mondhatjuk, hogy behodoltam es nem alltam ki magamert, mert ugy gondoltam, hogy en mar csak ilyen szerencsetlen vagyok, nem is erdemlek jobbat... Persze nem arra kell gondolni, hogy mindig en voltam az, akit halalra cikiztek, csak sokszor nem szolaltam fel akkor sem, ha nem ertettem valamivel egyet es nem vedtem meg a sajat igazamat es tul konnyen magamra vettem az olykor kicsit erosebb beszolasokat!


Ezt nevezhetjuk kisebbesegi komplexusnak? Ha igen, hogy tudnek ezen valtoztatni? Hogy lehetnek batrabb es ontudatosabb? El lehet azt erni, hogy a peniszmeretem ne zavarjon ennyire es ne gondoljak ra ilyen sokszor?

Ha vannak itt olyan fiuk, akik szinten gatlasosak (voltak), toluk kerdezem: amikor osszejottetek az elso baratnotokkel, elmult a gatlasossag es nagyobb lett az onbizalmatok?


Bocs, hogy ilyen hosszu lett es elore is koszonom a valaszokat!


2011. jún. 7. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
á nem a méret a lényeg, hanem a technika
2011. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

én is önbizalom hiányos vagyok eléggé : S bár ez más okból kifolyólag (kiálló tüdőcsontom miatt, ruhába annyira nem feltűnő, engem mégis "korlátoz" stb...).

ahogy hallottam sportolással, kondizással meg lehet növelni az önbizalmat eléggé. majd most nyári szünetben akarom én is elkezdni.

át tudom érezni a helyzetet, és hiába mondják h nem a méret a lényeg, vagy az én esetembe h a legtöbb embert ez nem zavarja én akkor sem hiszem el...

17/f

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Meg szabad kérdezni, mekkoráról is van szó pontosan? Így névtelenül elárulhatod.


Egyébként szerintem bőven túlidegeskeded a dolgot. Aligha hiszem, hogy egy öltözőben mondjuk a többi srác a te lankadt állapotbeli méreteddel lenne elfoglalva. Ha már számít valami, akkor is inkább csak az, hogy mereven mekkorára nő meg.

2011. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Lankadtan nem igazan tudom a meretet, de veszesen kicsi, tenyleg mint egy kisgyereke!

Mereven kb. 15 cm hosszu es kb. 3,5 cm az atmeroje. Sokszor olvastam az utobbi idoben errol es elvileg ez atlagosnak szamit, en meg sem tudom elhinni. Nem erzem magam elegge ferfinak emiatt magam es nemcsak lanyok, de fiuk tarsasagaban is frusztralva erzem magam! Meg ismerosok kozott is, idegenek kozott meg aztan plane...


Egyszeruen rettegek attol, hogy ha barki megtudna, hogy nekem mekkora, akkor ki fog nevetni es irtora megszegyenulok majd...

2011. jún. 7. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
NÉzd állva nincs vele gond,tök átlagos méret.Van hús és vér péniszis,az egyik igen kicsi normál állapotban,míg ha áll akkor sokadjára nő,ilyen a tiéd is és van akinek normál állapotban is nagyobbacska,de ha áll 5 cm-t ha nő.Úgy próbálj át öltözni,hogy ne nagyon lehessen látni,fordulj a szekrény fele.De a sport nem rossz ötlet,más előnyős adottságaidat ki lehetne emelni.Nem a méret a lényeg,de a fiúk,férfiak igen szeretik egymást szívatni.Ha találsz egy lányt akkor összeségében fog szeretni,nem csak a péniszed lesz a lényeg,ha akciózni akartok akkor úgyis normális méretűvé nő.De mekkora az a nagyon kicsi?
2011. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Lankadtan tenyleg olyan, mint egy kisgyereke! Igazabol mintha altalanos iskola ota nem nott volna semmit, mikozben latom, hogy a haveroknak, meg mindenkinek alsogatyaban, vagy akar farmerban is rendesen, normalisan dudorodik ott kozepen. Nekem meg ugye ez a pici hupli van csak! Es hat ugye noni mar biztos, hogy nem fog...


Akkor ilyen lenne a verpenisz? Lankadtan marad ugyanakkora, mint egy kisiskolase, mereven viszont megnohet atlagosra is?


Csak az a rossz, hogy bennem van ez az erzes, hogy rejtegetnem kell magam, nem tudok felszabadult lenni, mindig oda kell figyelnem, hogy ne vegyek eszre (akar atoltozesnel, akar csak, ha kicsit szukebb farmerba vagyok es leulok es nem akarom, hogy lassak, hogy nem dudorodik rendesen). Meg persze mindig felek, hogy elojon a szex tema, vagy konkretan a peniszmeret tema es akkor is bajban vagyok, mert nagyon szegyellem magam emiatt!


Es ugye meg ott van az is, hogy emiatt benabbnak es rosszabbnak erzem magam masoknal es nem hiszem el, hogy igy is lehet eselyem a lanyoknal, meg akkor sem mertem osszejonni egy adott lannyal, amikor az nyiltan bevallotta, hogy szerelmes belem!


Most akkor csak hulye voltam es hulyesegeket beszeltem be magamnak es emiatt rossz donteseket hoztam???

2011. jún. 9. 11:21
 7/16 anonim válasza:

Nekem 20cm és én is így vagyok vele mondjuk nem tudom miért.Ez olyan mint a pénz ,tök mindegy mennyi van az ember mindig többet akar.


Mondjuk nem voltam csajjal ,de az biztos segítene ha kielégítenél egy nőnemű lényt.Megjönne tőle az önbizalmad.

2011. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Koldus ***** válasza:

Nem kell aggódnod. Nekem pontosan ilyen méretem van. Lankadtan jó, ha 3-4 centi, állva 14 körül :)

Nekem is voltak azért gátlásaim, hogy mégis mit fog szólni hozzá majd egy csaj. Barátnőm van közel másfél éve és azt mondja nagyon jó velem a szex. Azt mondta eddig velem a legjobb.


Úgyhogy csak fel a fejjel :)

2011. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
neked nagyfokú önértékelési zavarod van. Nagyon nehéz ebből kikecmeregni. Mennyi idős vagy?
2011. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
25 vagyok mar!
2011. jún. 9. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!