Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Min röhögtél életedben eddig...

Min röhögtél életedben eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
Mi volt az, mennyi ideig, és volt-e valami "következménye"?
2011. okt. 9. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
ez a reklám pl qrva vicces:
2011. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát arra hogy az életemben mi volt a legjobb, sajnos nem tudom feleleveníteni, remélem beéred egy olyannal ami a közelmúltba történt, és elég nagyot nevettünk rajta. Egyik barátunk melót kapott a Mc'Donalds-ba, első napja volt és mikor végez elé megyünk a városba. Azt hiszem tízig dolgozott volna, és fél 9 körül hívta egyik barátunkat. Mikor csörgött mondta nekünk hogy ő hívja. Beszéltek aztán letette, és röhögve mondta hogy kirúgták a srácot sajtburger lopásért. Ezen olyan szinten elkezdtünk röhögni hogy csak na... Igazából csak kitalálta, de akkor is jót nevetünk rajta.
2011. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D
2011. okt. 9. 22:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Vicces cigitől és azon hogy belenéztem a napba de sajnos hamar elmúlt(20perc) mivel nagyon meleg volt aznap :(
2011. okt. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 habibi ***** válasza:
88%
állatkertben voltunk és anyukám tüsszentett (nagyon viccesen tud) és előttünk állt egy kislány az anyukájával, aki megkérdezte, hogy: "anya! ez milyen állat volt?", de az anyukája nem válaszolt semmit. Én szakadtam a nevetéstől, és még most 12 év távlatából is ha anyut hallom tüsszenteni, mindig eszembe jut :D
2011. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 10. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
LSD+fű+hülyehaver el akart mesélni egy viccet, de mindig elröhögte. túl vicces volt, úgy fél óra röhögés után már úgy fájt a hasizmom mintha összerugdosták volna, aztán behánytam.
2011. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Apam szarvasfaggyut akart venni a gyogyszertarban. Bemegy, koszon es azt mondja: Jo napot kivanok? Van őz-zsir?

Hazajott elmeselte es tesommal beszartunk a rohogestol. De apam is.:)) es minden alkalommal amikor szoba kerul az eset:)

2011. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Még ha 2011-e is kérdés ezen nagyon nagyot röhögtem:

Mesélték hogy az egyik ismerősöm miko kicsi volt voltak Párizsban:

-Anya nézd ott egy csöves!-orditja

- Hé Ti is magyarok vagytok?-kérdezi a csöves

XD XD

2014. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!