Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van az hogy nekem inkább...

Mért van az hogy nekem inkább az idősebb pasik jönnek be? Ez már beteges, félek.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, előre kijelentem, hogy még nem voltam úgy senkivel, de voltam már szerelmes, azóta is szenvedek. Az illető egy 32 éves férfi volt, meg kell jegyeznem, hogy nagyon szexi :):)

De komolyan, nálam 30 után kezdődik az igazi pasi, csak olyan jöhet szóba nálam, olyan is tetszik meg, MINDIG, aki egy 10-15-tel idősebb, mint én. Már kezdek megijedni, ez mért van? Nincs apkomlexusom, én a férfit látom bennük. Pedig olyan vagyok mint más tini, nem is látni rajtam, hogy nem vagyok normális, és ezt még nem mondtam senkinek, de már kezdik észrevenni, hogy valami nincs rendben nálam...


Elmesélek egy történetet. Most jöttem haza Olaszországból. Egy nagy hotelben laktunk, egy csomó pincérrel, szinte mint 20, max. 25 éves volt, egy kivételével, pont aki nekem tetszett. Egész héten a pincérekkel voltam elfoglalva, mindedjikre rámosolyogtam, flört, de nem gondoltam komolyan. Mindenki "megvolt" kivéve azt az 1 pasit. De nagyon szép volt, aranyos mosolyos, szépen le volt sülve, magas, vékony, barna szemű, barna hajú pasi. Egyik nap láttam őt délután, direkt elmentem mellette, fehér hosszúnadrágban volt, és fehér-kék csíkos pólóban, alig bírtam magammal :)Na szóval rámosolyaogtam, megjegyzem nem először, és semmi... Hiába próbáltam neki jelezni, észre sem vett, de csak ő egyedül. Én szépnak gondolom magam, mások is, de nem vagyok egoista, sőt, inkább olyan visszahúzódó, inkább csendes típus. Az olasz pasival egy gond van, hogy már volt 40 is :OOO :(((


Normális válaszokat kérek, így is szenvedek, nem kell még belémrugdosni, előre is köszönöm!


2011. aug. 8. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a korát illetően, pont hogy sejtetni akarta veled, hogy nem akarja. Ezért nem is mosolygott vissza. Szerintem azért tudta, hogy te sokkal fiatalabb vagy nála, és hát azért vannak még egészséges férfiak. :) Szóval, semmit nem akart tőled.

Én 18 éves vagyok nekem is tetszenek az idősebb férfiak, de maradok csak max a 10 évnél idősebben.

2011. aug. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hasonlóan én is.16 vagyok mint te.De azért egy 40-es az már picit sok.30 maximum :) De ez miért baj? :D
2011. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SzilKa ***** válasza:
Fiatalon nekem is mindig az idosebb, 30-as pasik jottek be. Azota en is harmincas lettem es meg mindig a harmincas pasik jonnek be. :)))
2011. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 SzilKa ***** válasza:
Egyebkent egy 34 eves ismerosom is egy 17 eves lannyal jar, szoval elofordul az ilyesmi. Nem beteges, hogy az erettebb, idosebb pasik tetszenek, valoszinuleg komolyabb gondolkozasu vagy es nem tekinted ferfinak az eretlen kamaszfiukat. Viszont azt fogadd el, hogy ha egy idosebb pasi a korod miatt nem kezd Veled, mert annak tobb, jogos oka is lehet (van parja, fel a kovetkezmenyektol, vagy az erett noket kedveli).
2011. aug. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, de én ezt egyenlőre komolyan gondolom :D Mármint hogy lehetett volna pasim, nem is egy, 18 évesek. De hozzám fiatalnak tarottam őket, pedig még én is fiatalabb vagyok náluk :D

Tudom, jogos, hogy egy idősebb pasi nem akar velem kikezdeni, pl. ott van a pincér "bácsi" :) Azóta csak rajta gondolkozok, meg hogy milyen hülye vagyok, egyrészt milyen hülyének gondolhatott, ogy mit akarok én tőle, kis ***, pedig néhányszor megtörni látszott, mert direkt rám nézett és visszamosolygott, aztán hirtelen fordulat, este már fapofa. Tuti van felesége vagy stb.... :S

2011. aug. 8. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a picérpasi másképp gondolkodik. Ettől függetlenül tetszethettél neki, csak alapjában véve mások az elvei. Kitudja :) Én is voltam már ilyen helyzetben, de beláttam, hogy nem jó a nagy korkülönbség. Kinövöd szerintem.
2011. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ji..... ***** válasza:

Nekem is mindig azok tetszettek. 16 évesen különösen (volt olyan, aki nagyon sokkal idősebb volt). Nem beteges.

Viszont sajnos, nem tetszünk mindenkinek, aki nekünk megtetszik, akárhány éves az illető. Ilyen az élet.

2011. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok, nekem is jobban bejön egy 30-as pasi, mint egy velem egyidős fiú.
2011. aug. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
16 évesen 32éves pasim volt. 18 évesen megismertem egy 26 éves pasit.azota is, 5éve vele vagyok. A "gyerekek" nekem sem tetszettek soha. Nem vagy beteg,de szerintem hatalmas korkulömbséggel ugysem müködik hosszú távon egy kapcsi sem.
2011. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!