Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek beteges dolog, ha...

Szerintetek beteges dolog, ha már arra is féltékeny vagyok ha a barátom egy csajt becéz pl. "Annácska"?

Figyelt kérdés
Számomra ez azt jelenti, hogy tetszik neki az illető, és nagyon rosszul esik!
2011. júl. 27. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az.
2011. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem beteges, csak hülyeség.


Te is biztos becézel fiúkat, vagy megölelsz fiúbarátokat holott semmit sem érzel irántuk ami több barátságnál.

Ennyire nem bízol meg a barátodban? Biztos vagyok benne hogy nincs semmi félnivalód mert másokat is becéz. :)

2011. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, beteges:D Ha mondjuk azt mondaná neki Szivem, akkor megérteném:) De ilyen miatt kár aggódni. Szerintem csak azt jelenti hogy kedveli az illetőt. Vagy más is így szólítja.
2011. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Valóban az van a dologban,hogy mindenki így hivja,vagy legalábbis sokan,de Engem akkor is zavar! :) Persze Én is szoktam fiúkat becézni,sőt...:D Az a ba,hogy a kapcsolatunk elejéb,kb.2 éve megakart csalni,vagyis nem tudom,hogy megtörtént e, állítólag nem,de Ott elveszítettem a bizalmam azóta nagyon figyelek mindenre:(
2011. júl. 27. 11:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább szakítani kellett volna. Bocs, de ez az igazság. Ha ilyen apróságok miatt féltékenykedsz akkor mindkettőtöknek nyugodtabb lenne az élete ha nem lennétek együtt:(
2011. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Áhhh nem szakítok vele e miatt, 3 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, ezen inkább túl szeretném magam tenni,csak arra nem jöttem még rá hogyan kéne!És akkor mikor az eset történt megbocsájtottam,mert akkor nem fújtam fel a dolgot...Hát nemtudom..Azért köszi a válaszokat:)
2011. júl. 27. 12:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csak felfújtad ha ettől lettél féltékeny. Ennyire. Ha megbocsájtasz csináld rendesen. Ha nem hozod szóba neki ezeket az alaptalan féltékenykedéseket, akkor egy idő után szerintem elmúlik. De ha nem akkor szakíts vele, mert túlzott és alaptalan féltékenykedéssel még senkit sem tettek boldoggá. Sőt. Addig csinálod ezt amíg berág és tényleg megcsal. Kell a fájás?:D Verd már ki a fejedből ezt a hülye féltékenykedést:D
2011. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami...:) Köszönöm a segítséget:)
2011. júl. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!