Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális? Vagy beteges?

Ez normális? Vagy beteges?

Figyelt kérdés

Nincs sok barátom és akik voltak azokban is csalódtam. Van egy 4 éves kutyám és nagyon szeretem. Mindig keresem a kutyás idézeteket, filmeket, könyveket meg bármit ami kutyás. Ha nagy leszek kutyákkal akarok foglalkozni és tartani is fogok egy párat (amennyit az anyagi helyzetem fog engedni). Már a kutyákat sokkal jobban tisztelem mint az embereket. Mindig próbálom az ő társaságukat keresni, ha valahol vagyunk akkor is mindig azt keresem, hogy hol egy kutya. Sokszor nem is megyek ki amikor hívnak (a barátaim...) mert úgy gondolom, hogy inkább a kutyámmal vagyok. Beszélni is szoktam hozzá, szerintem érti. Szoktam ölelgetni, puszilgatni. Amikor kisebb voltam és fogalmazást kellett írni akkor is mindig róla, vagy egy kitalált kutyáról írtam. Volt nekem régebben egy kutyám (egy kis gyagyás :D) de állandóan szökött, végül eltűnt. Nagyon sok képem van a mostaniról. Mindig nézem az Animal Planeten azt az állatrendőrséges izét és sokszor majdnem elsírom magam, hogy valaki hogy tud úgy bánni egy állattal. A saját kezemmel nyírnám ki komolyan.

Ez már beteges, hogy ennyire kutyás vagyok már kiskorom óta?

14L


2011. júl. 30. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. :)
2011. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy beteges!!! Ő biztos nem fog átverni, meg hazudni, meg ilyenek, te ilyen vagy, nagyon szereted az állatokat, ennyi, teljesen normális!!!
2011. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Meg tudlak érteni. Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te.:) Azt viszont tudnod kell, hogy a legtöbben lenézik az ilyen kutyás embereket, bogarasnak tartják őket (errefelé legalábbis...), tehát azért járj el társaságba is.:) Az pedig nagyon jó, hogy így szereted a kutyusodat.:)
2011. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem beteges. Én is ilyen voltam 14 évesen, sőt én akkortájt jó pár évig kutyamenhelyen is dolgoztam önkéntesként. Na, adom itt Neked a jó ötleteket. :D

És Rád aztán illik az idézet, hogy "minél több embert ismerek meg, annál jobban szeretem a kutyámat".

2011. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Már a menhelyen gondolkoztam :D amúgy ezt az idézetet még nem hallottam, de jó.

Engem ilyenkor nem igazán tud érdekelni más véleménye. Van 1-2 olyan ember akivel kimegyek pár órára de ennyi. Szoktam beszélgetni az osztálytársaimmal meg másokkal is. És emberek társaságában normálisan viselkedek :D csak én az állatok társaságát jobban szeretem

2011. júl. 30. 21:52
 6/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges, én is ilyen vagyok. :) A kutyák természetüknél fogva jószívűek. Gyakran egy állat több szeretetet tud adni mint egy ember. Ők sosem hazudnak vagy csapnak be, MIDIG hűségesek lesznek Hozzád. Nekem a kutyám a legjobb barátom annak ellenére hogy sok embert a barátomnak tudhatok. Tartsd meg az álmodat a munkáddal kapcsolatban is, sok ilyen állatszerető emberre van szükség. :) Én állatorvos szeretnék lenni, de nem nagyon rajonganak itthon az ötletért mondván nincs rá pénzünk... Mégis küzdök érte hogy elérjem a célom, mert számomra ez az "álommeló". :)
2011. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

21:54-es vagyok, ez lemaradt:


16/L :)

2011. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Xellenia válasza:

Dehogyis! Már miért lenne az?


Én 23 éves vagyok, ugyanígy szót értek az állatokkal!

Kislányként is imádtam őket!


Az én kutyámról mutatok is egy képet,

imádni fogod:


[link]


Üdv. :)

2011. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
"Mások nevezzék csak gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért – te sétálj csak nyugodtan a kutyáddal. Jó társaságban maradsz, s Isten is tudja ezt." :)
2011. júl. 30. 21:59
 10/20 Xellenia válasza:

Itt van még két kép:


[link]

[link]


Amúgy Kefírnek hívják! :)

2011. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!