Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb csoda az...

Mi a legnagyobb csoda az életedben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Tudom hogy banális, de a babám születése :) Pedig nem gondoltam hogy az lesz, mert sokáig nem akartam gyereket.
2009. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hogy lettek emberek
2009. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem eddig az, hogy egyszer egy hetero sráccal szexeltem (én meeleg vagyok ...), de kicsit ivott is, valahogy rá kapott a dologra, na azt nem felejtem el :-)
2009. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Hogy még itt vagyok. Nem sajnáltatni akarom magam, de sokszor úgy érzem, hogy könnyebb lenne meghalni...
2009. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Nemrég kis híján meghaltam, megműtöttek, 2 órán múlt az életem. Túléltem, csoda volt. És csoda volt a fiam születése is.
2009. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egész élet egy nagy csoda!

És az egész mindenség!! Hogy végtelen az univerzum, na meg az univerzum keletkezése... Mi volt ezelott, és azelott...? Számomra felfoghatatlan, hogy valami végtelen!

2009. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nekem is a kislányom születése,de az egész terhesség is.Emberi ésszel felfoghatatlan...Igazi csoda.

Szupereket írtatok!Várom a többiek válaszát is!

2009. jún. 19. 21:54
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
megjósoltam egy csaj halálát és azt is hogy miben hal meg, szép egy véletlen
2009. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A családom
2009. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok csoda történt az életemben, legalábbis olyan dolgok, amiket én csodaként fogok fel.

Eleve az is egy csoda, hogy megszülethettem, mert kicsit koraszülött voltam, és a szüleim sem voltak olyan fiatalok... Pedig 20on pár évvel ezelőtt még nem voltak olyan fejlett eszközök. Édesanyám a 35. évében szült engem. Most 57 éves.

Aztán ennél még nagyobb csoda volt unokaöcsém születése, egy vetélés után fogant meg, 6 és fél hónapra született, a köldöke rá volt csavarodva a fejére, és már lilult a feje, császármetszést kellett végrehajtani, és valami belsőszervi rendellenessége is volt, amit sikerült meggyógyítani. Mindezek után 6 hónaposan már állt, 7 hónaposan már járt. Az egész élete egy csoda eddig: 5 éves. :)

Aztán kisebb csodaként éltem meg azt, mikor 10 év után újra találkozhattam a kislánykori legjobb barátnőmmel, egy "puszta véletlen" során, jól tudjuk: véletlenek nincsenek.

És persze a személyes életem legnagyobb csodája: megismertem a páromat, ő is megismert engem, és még mindig velem van. :)

Szóval az életünk tele vannak csodákkal. :)


23/L

2009. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!