Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor volt életedben a legnagy...

Mikor volt életedben a legnagyobb szerelmi bánatod? Ki okozta? Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy van-e valaki hasonló helyzetben.

Lehetne akár egymásnak segíteni.:)


2009. okt. 16. 23:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most van.Kiderult,hogy 8 evig szerelmet hazudott de igazabal masra vagyik.Beteges...
2009. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hihetetlen, hogy mennyi olyan ember van, aki így meg tud bántani másokat...:(
2009. okt. 17. 00:00
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Húú, nekem nem régen volt.

Láttam valakit, és annyira "beleszerettem"(nem is értem, hogy hogyan, hisz nem is ismertem, és ez volt benne a "legjobb":D), nem ment ki a fejemből, és egy időben sokat szenvedtem.:P

Még most is gyakran gondolok rá, így egy év után is.:)


És azért voltam ennyire bánatos, mert esélyem sincs, hogy valaha is találkozzam azzal a személlyel. Meg azért pár évvel idősebb is.(8)

És ha tudok is majd vele pár év múlva találkozni, akkor sincs rá garancia, hogy még nem házas...

Ha nem az, akkor megpróbálom megkeresni, mert még az is elképzelhető, hogy tetszeni fogok neki.:) Mondjuk ez egy hiú ábránd.


Ha meg nem jön össze, valahogy túlélem.:D

2009. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo!Veled mi tortent?
2009. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

én meg olyan lányba lettem

szerelmes akinek van párja :(

2009. okt. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hat igy vagyunk itt.:D 3 ev sikertelen probalkozas,ket veteles utan teherbe estem.Es bejelentette,hogy nem tudja mi a szerelem.Faxa mi?De jobb is igy talan.
2009. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért szól az egész élet arról, hogy szenvedni kelljen. Az embereknek jóval több mint a fele olyan gonosz.:(

Eddig nekem még soha nem volt semmi boldogságom a szerelemben... Mindig csak megaláztak, mindig teljesen reménytelen volt minden. Most is ez van, a fiú, akit szeretek, emberszámba sem vesz, úgy beszél velem, mint egy darab sz*rral, és a képembe mondja, hogy magasról sz*rik rám. Mindenben segítettem neki mindig, minsig kedves voltam vele, mindig kiálltam mellette, és ő ezt mindig csak kihasználta.

Majdnem minden nap sírok miatta.

Nem tudom elhinni, hogy hogy lehet így beletaposni valakibe...

2009. okt. 17. 00:16
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ooo draga szivem!Nem minden ferfi ilyen!Muszaj hinnem ebben,mert lehet,hogy fiunak adok eletet.Majd jon valaki aki megbecsul es ertekel.De addig nehez lesz,ezt nem tagadom.Nekem a magany a legrosszabb,meg az,hogy szeretem!Ezekutan is..
2009. okt. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hát igen, tényleg durva a történeted.:( Nagyon sajnálom.


Amúgy tudom, hogy nem minden férfi ilyen, de nekem mégis csak ilyenekkel volt dolgom eddig.:(

2009. okt. 17. 00:22
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
ohh velem aztán tudnál beszélni erről, irj egy msn t priviben......lenne mit kibeszélnünk..és éppen msot van nekem is
2009. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!