Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány, önutálat, mit...

Önbizalomhiány, önutálat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és nagyon durván utálom magam. Emberek közé is utálok menni, mert szinte minden embert szebbnek látok magamnál, és idegesít.. Próbáltam már küzdeni ellene, de baromira nem megy. Nem szoktam sminkelni magam, anyám nem is engedi, ha veszek valami sminkcuccot és megtalálja, kidobja, meg stb. Néha legszívesebben levágnám a fejem, vagy valami hasonló. Sose mondja senki rám azt, hogy "jaj de szép/csinos vagy ma!" a hajam dícséri mindenki, mert göndör. Ennyi. De a fejem.. plasztikai sebész eldobná a kést ha meglátna. Nem bírooom.
2011. aug. 9. 17:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznélek szivesen.Én is voltam igy,mint te.Pici smink,csajos ruhák és gyönyörű leszel.
2011. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehetsz csúnya,mert mindig az látja magát csúnyának aki szép.És szerintem te szép vagy mert szépek a göndör hajú lányok.Kiváncsi vagyok rá hogy hogy nézel ki,de szerintem biztos szép vagy.Szóval fel a fejjel.

17/F

2011. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Küldesz nekem egy képet privátba ha szépen megkérlek?

Őszintén megmondom a véleményemet, és nincs mitől aggódnod, nem vagyok M.O.-i. :)

2011. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

nekem is küldhetsz képet és elmondom a véleményemet:)


20L

2011. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is küldhetsz, őszinte leszek:)

17/F

2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

múltkor egy tök szép lány írt hogy nincs semmi önbizalma

ez is jól mutatja hogy attól még hogy valaki szép nem biztos hogy lelkileg is kiegyensúlyozott.

Ezt mindenkinek saját magának kell fejben helyre raknia, olvasgass önismereti könyveket hidd el sokat segítenek.

2011. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Szeretnék neked segíteni, és úgy érzem, tudnék is! Korábban én is küzdöttem ilyen problémákkal! Utáltam magam, nem volt semmi önbizalmam, volt, hogy napokig sehova nem mentem. Nekem nagy nehezen sikerült elfogadnom magam, ma már van egy egészséges önbizalmam és azt hiszen reálisan is látom magam nagyjából.

Nekem ehhez a változáshoz nem csak lelki változásokra volt szükségem, hanem külsőkre is.

Ha úgy érzed, hogy tudnék segíteni, vagy hogy egy próbát megér, kérlek írj privátot és válaszolok neked. Azt sem bánnám, ha küldenél privátban egy képet magadról, így még inkább hasznos tanácsokat tudnék írni!

16/L

2011. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan így voltam vele. De sikerült megváltoznom!

Ha gondolod írj, küldj képet is ha szeretnél, segítek.

2011. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólokhoz
2011. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 kriszesz91 ***** válasza:
100%
NA ez baj! kedves kérdező! Ronda ember nincs, csak igénytelen, nem ismerlek, ígyhát nem alkothatok rólad véleményt! de hogy édesanyád ílyen szígorúan megköt?! Kicsit engedthetne hogy "szabadabb" légy nem is kellene agyonsinkelni magad, hogy gyönyörű légy... mondjuk reggel mindenkinek kómás feje van xD. Figyelj, lehet nehéznek hangzik, de nem az! Szeresd magad, úgy szeresd magad, ahogyan azt másoktól is elvárnád!:) ha nem szereted magadat, akkor mástól se várd, hogy szeresse:) Először magadat kell megszeretned, boldognak lenni a bőrödben, "senki sem" tehet téged boldoggá, a boldogságod te magad vagy, mosolyogj, vagy ha ezek sem segítenek, csináld azt ami boldoggá tesz, vagy amit jónak látsz, Rossz lehet hogy anyukád így viszonyul a "divathoz", nem tudok ennél többet segíteni, de beszélgess el a dolgokról anyukáddal üljetek le:) Szép napot! 19/F
2011. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!