Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves vagyok, eléggé önbizal...

17 éves vagyok, eléggé önbizalomhiányos. Nincs barátnőm, csak néhány barátom. állandóan szembesülök vele, hogy míg mások tökjól elvannak, én itthon ülök, és csak vagyok. Azon is gondolkodtam már hogy öngyi legyek. Mi legyen? 17/fiú

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 20:47
1 2
 1/14 Kapitány_úr ***** válasza:
Próbálj meg produktív lenni - sokat segíthet ;)
2011. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én 15/L vagyok. nekem is csak 1-2 barátnőm van, de legalább ők igaziak. nekem nem kellenek azok a kétszínű akárkik, akiket mások havernak neveznek. de ha neked igen.. emiatt öngyinek lenni meg hülyeség.. szerintem próbáld meg fejleszteni az önbizalmad, neten olvass utána, stb. ha magabiztos vagy, ez sugárzik majd rólad, így egy havert is könnyebb lesz szerezni. :DD remélem segítettem.
2011. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne magadat öld meg, hanem az iráni elnököt.


Ha ez a tipp nem jó, akkor próbálj a barátaiddal programokat szervezni, kimozdulni. Más helyetted nem fog elmenni kikapcsolódni. Ne cseszd el a nyári szünet utolsó egy három hetét is.

2011. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 hümi ***** válasza:

hidd el én is érzek így sokszor, de ilyenkor előszedem a hobbim, vagy elkezdek vmit csinálni :D

Ne akarj "öngyi" lenni, igaz pár ember megérdemelné, de még élvezd ki az életed, mert nagyon is jó élni! :))

..és mibaj h nincs bnőd?! nekem meg nincs pasim ugyanígy 17évesen és most már stresszelek rajta, lesz ami lesz :D találkozz a barátaiddal, esetleg még nekik a haverjaival, ismerőseivel és ismerkedj, aztán kialakul egy társaság és hívni fognak majd ide-oda, és meglátod az élet napos oldalát! :D

2011. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 hümi ***** válasza:
*nem stresszelek.
2011. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, öngyi ne legyél,kérlek.
2011. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ez csak egy töredéke annak a sokmindennek, ami miatt egy totális pancsernek érzem magam. igazából..ennyi probléma elől egyszerűbb lenne szerintem inkább elmenekülni, mint szembenézni..
2011. aug. 9. 21:46
 8/14 anonim ***** válasza:
ne legyél öngyi kérlek...
2011. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Gratulálok, itt sajnáltatod magad, ahelyett hogy kimozdulnál és élnél. Meg a sok teher alatt jajj, mennyi terhed lehet 17 évesen, úristen :D Kell családot eltartanod?Kell éjszakába nyúlóan dolgoznod? Na erről van szó. Amíg neked az a legnagyobb bajod hogy nincs nőd meg otthon ülsz, másnak 10-szer ennyi gondja van, és emelt fővel tűri.Nem öngyinek kell lenni, hanem kimozdulni,vagy olvasni, stb. Kapcsold ki a rohadt gépet,hívd le a "pár barátodat" érezd jól magad, tanulj,fejleszd a képességeidet.Menj diákmunkára ha még van pl. ott találhatsz haverokat + jön a pénz is.
2011. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 kriszesz91 ***** válasza:
előző ozzászólő kítünően leírta, csinálj olyat, amiben örömöd leled, és ami leköt... én például kondizok, hétvégén meg ismerősökkel, jókat iszogatunk:D igaz néha megbánom, mert van hogy annyit eliszok, amiből egész héten "kényeztethetném magam" Ha megvagy magaddal elégedve, akkor mások is meglesznek veled... először magadat kell rendberaknod, jobban becsülni magadat... bármit meg tudsz valósítani, amit csak szeretnél, akármit. mindenki, aki véghez vitt valamit az életében, nem tudta,hogyan foglya véghez vinni, csak azt tudta, hogy igenis,megcsinálja... erre tudnék írni egy példát, de az hosszú x).
2011. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!