Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon utálom elveszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon utálom elveszteni a kontrollt a lányok felett. Hát?

Figyelt kérdés
Általában a lányok 80%-át el tudom csábítani, de ha valami rossz történik (bizalmatlanság, stb), akkor elvész a kontroll, és nem tudom újból fenntartani azt, amit azelőtt. Mit tegyek? Szörnyű ez.
2010. jan. 14. 01:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Ne menj jegyellenőrnek! :D
2010. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit állítsd le az egódat és fogadd el hogy nem mindneki van érted odáig...
2010. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Á, de ez a baj. Tök könnyen szerezhetnék másik lányt, de én úgy szeretem, szeretném, végre, hogy egy, és sokáig.
2010. jan. 14. 01:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj egy mellett és ne csinálj hülyeségeket ami miatt ne bízna benne. Ha meg te nem bízol benne akkor nem neked való.
2010. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ó hát én most egy lányét akarom visszanyerni, de nem nagyon megy. Nem ismerem a praktikákat, fortélyokat.
2010. jan. 14. 01:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ide nem nagyon kell fortély. Van olyan aki megbocsájt, és van olyan aki következetes és nem. Szerintem amúgy sem jók semmi az ilyen praktikák. Önmagadért kell hogy szeressenek.
2010. jan. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát - nem felvágásként - durván olyan 30 lánnyal volt dolgom a múlt évben, de ez a lány nagyon lekötött. Miatta "megváltoztam", de nem akar megbocsátani. Most már kedvem sincs igazából máshoz, csak hozzá.
2010. jan. 14. 02:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont az a baj, hogy a kontrollra hajtasz, és ezt ő érzékeli is?
2010. jan. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit lassíts, kérdezd meg tőle, hogy hogyan tudnád bebizonyítani, hogy megváltoztál.Modd el neki minden nap, hogy szereted és hívd el randizni.Ne legyenek gyanús pillanatok, másnőre nézés, sms-ezés,telefonálgatás, haverokkal eljárás.Ha mész valahová mindig kérdezz rá, hogy lenne e kedve veled jönni és mondd el neki, hogy majd hívod és hogy ő is hívjon nyugodtan bármikor.Vegyél neki ajándékot, akár csak 1 csokit vagy virágot.Vágódj be és most ne az egódra gondolj.Legyen most ez egy olyan kihívás, hogy te legyél a legkedvesebb és leg aranyosabb, ne nyomúlj,de mindig legyél odaadó.Próbálj olyan lenni mint egy cica és egy gyerek keveréke,aki ígényli a bújást és a szeretet.De azért légy önálló is és segíts neki pl. ha vásásrolni kell, takarítani, főzni, leckét írni stb.
2010. jan. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor itt a kérdés: hogy NE nyomuljak? Ez most nem vicc, nekem a nyomulás egyik lételemem, sajnos.
2010. jan. 14. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!