Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtaláltad már a legjobb...

Megtaláltad már a legjobb barátodat?

Figyelt kérdés
Olyan legjobb barátot, akivel mindig szívesen vagy, akinek tényleg bármit elmondhatsz, akivel örökre barátok maradtok? Kort és nemet is lécci! Köszi :)
2011. aug. 11. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Igen, általános iskola 5. osztályában. Idén 6 éve vagyunk barátnők. :)

17/L

2011. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Igen!Óvodás korunk óta csoport,illetve osztálytársak vagyunk.És bármit megtennék érte.És mindig ki állok mellette(már sokszor volt rá példa,leírnám,de szerintem úgysem érdekel)

17/F

2011. aug. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nagyon érdekel, sőt kérném tőletek, hogy írjátok le néhány dolgot a barátságotokról, amit szeretnétek. Pl: ha összevesztetek,amikor kiálltatok egymásért, ahogy megismerkedtetek stb :)
2011. aug. 11. 21:13
 4/20 anonim válasza:
Most vagyok 22 és 10-11 éve vagyunk legjobb barátnők. Soha nem vesztünk eddig össze semmin és biztos vagyok benne, hogy ezután sem fogunk. Túl értékes és erős a barátságunk ahhoz, hogy felesleges veszekedésekkel meg hazugságokkal tönkre vágjuk.
2011. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 extra special thanx ***** válasza:
igen. kilencediktől vagyunk osztálytársak, konkrétan össze nem vesztünk, de volt egy hosszabb mosolyszünet, de szerintem egyikünk sem tudja, miért. 17/l
2011. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

sajnos nem.


20L

2011. aug. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Én nekem sincs legjobb barátom/barátnőm :( 20/L
2011. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam, mindig szívesen vagyok vele, bármit el merek neki mondani, remélem örökre barátok maradunk. Számítani sajnos nem számíthatok rá úgyérzem, erről talán én is tehetek, de ez még változhat, mindenesetre ő számíthat rám :D

16/f

2011. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20 L nincs kedved barátkozni? az előtted kommentelő 20 L vagyok
2011. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

nem, pedig van egy nagyon jó barátnőm, de nem mondanám igazán olyan jó barátnőnek

hát elmondunk egymásnak ezt azt, de azért nem mindent, én sajnos mindig röhögök ha valamit mond, de nem azért mert vicces, fogalmam sincs miért

és igen ő is kiröhög ha mondok valami komoly dolgot, de már rájöttem, hogy inkább nem mondok senkinek semmit

szerintem örökre barátok maradunk, majd vigyázok a gyerekeire, de néha nem szívesen vagyok vele

17L

2011. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!