Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nem kapcsolnak ki ezek?

Tényleg nem kapcsolnak ki ezek?

Figyelt kérdés

Filmet, sorozatot (legalábbis NEM ismeretterjesztőt) ritkán nézek, könyvet (regényt) ritkán olvasok. Társaságban nem szeretek lenni, mert fáraszt. Csak nagyon ritkán vagyok társaságban.



Engem az kapcsol ki, ha a fiús érdeklődési köreimmel foglalkozom, azokról olvasok utána, fórumozok, esetleg tervezgetek dolgokat. Az ismeretterjesztő műsorok kapcsolnak ki, főleg amelyek az érdeklődési köreimmel kapcsolatosak.

Ezekről sokat gondolkozom el, nagyon szeretek elgondolkozgatni.

Néha kreatívkodom.

És szeretek eljárni kocogni, úszni, természetesen ezek szerintem egyedül a legjobbak.


Na, ezek az én részemről tévképzetek, igazából nem ezek kapcsolnának ki engem se?

Ezek nem normális tevékenységek?


2011. aug. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek teljesen normális tevékenységek.

Az, hogy nem szeretsz nagy társaságban lenni mert hamar lefáraszt..Lehet az azért van, mert nem pont megfelelő társaságban vagy;) Akkor velem is így szokott lenni. Én sem szeretek mindig társaságban lenni, van amikor kimondottan egyedül akarok lenni, elvonulni a világtól mindenkitől, zajoktól és egyedül lenni.

Az érdeklődési köröd meg..mindenki az iránt érdeklődik ami őt foglalkoztatja a legjobban. És ahány ember annyi tevékenység,érdeklődési kör. Nekem is más milyenek azok a dolgok, amik igazán ki tudnak engem kapcsolni vagy ami iránt érdeklődve keresgélek net-en.

Nyugi, nem kell miért aggódnod.;)

2011. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De amikor a legtöbb ember mondja, hogy van, amikor neki is kell az egyedüllét, a magány. Én ezt meg tudom fordítani: van, amikor kell egy-egy társ. És ez ált. olyan ritkán van, mint amilyen ritkán másnak a magány kell.


Nem hinném, hogy mindenkit más és más érdekel... A legtöbb lányt a divat, sztárok, színészek, filmek, sorozatok, pasik érdeklik. Ez nem más és más, ez ugyanaz.

Engem sajnos ezek nem érdekelnek. :(

2011. aug. 14. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem, mindenkit más kapcsol ki. Én is inkább egyedül vagyok mint emberekkel, ritkán van türelmem másokhoz. Szerinted más honnan tudná, hogy te mitől tudod kipihenni magad?
2011. aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akiket ismerek, vagy filmmel és/vagy sorozattal és/vagy regénnyel és/vagy barátokkal kapcsolódnak ki.

Olyan rajtam kívül nincs, aki olyan nagyon igazából egyikkel se.

2011. aug. 14. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább sorozatnézéssel kapcsolódok ki, de az emberek inkább fárasztanak. De most komolyan, ilyen hülye kérdést, nem érzed hogy az amit csinálsz az kikapcsol? Mert AKKOR tényleg nem, nem akkor amikor más azt mondja hogy nem, pff....
2011. aug. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát basszus, ha senki más sincs, akinek vannak olyan időszakai, amikor nemcsak keveset, egyáltalán nem néz sorozatot, filmet és nem olvas??

És ilyen keveset jár társaságba?


Ki tudná így elfogadni magát?

Senki.


Változni?

Ha szerinted olyan egyszerű változni, mutasd be!!

2011. aug. 15. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó, én tényleg nem értem a problémádat, innentől kezdve nem is érdekel. Minek akarsz változni? Nem érzed így jól magad? Akkor változtass. Én nem tudom hogyan, mert én jól érzem magam és sosem akarnék változni. De szerintem annyira túlbonyolítod ezt az egészet, hogy fel se fogom...
2011. aug. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!