Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normálisak ezek a dolgaim?

Normálisak ezek a dolgaim?

Figyelt kérdés

Normális, hogy őrületesen de őrületesen keveset vágyom emberek közé?

Például e héten is két társas programom lesz csak, de az bőven elég. Ha egy héten (még mindig szünetről beszélek) 3 társas progim van, az nekem már sok.


Nagyon jól elvagyok egyedül. Futok vagy úszok, gépezek, kicsit tanulgatok, esetleg alkotok valamit vagy segítek otthon, minden napra van több dolog.

Egyedül sétálni vagy parkba menni is képes vagyok. Egyedül élvezem a naplementét, és jól elgondolkozom, háttérzene közben.


Suliidőben egy hónapra egy hétvégi társas dolog jut általában, és ha több, akkor az hamar zavarni kezd.



Azt tudom, hogy sokkal nehezebb így az élet és boldogtalanabb (bár én emberek között se érzem jól magam, sőt, általában kifejezetten nem).

De beteges is ez?



18/L


2011. aug. 16. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:

Nálam nem az a gőzkiengedés, hogy elmegyek "szórakozni", hanem hogy otthon játszok a gépen, olvasgatok az érdeklődési köreimről, nagyritkán megnézek egy filmet. Szoktam még weblapot szerkeszteni, új számokat keresni, régi fotókat visszanézni.


De ez utóbbiban viszont már nem vagyok biztos, hogy tényleg így jó nekem. Én így érzem. De állítólag a lelkünkben nem mindig az zajlik, amit érzünk.

2011. aug. 16. 10:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezzel kb én is pont így vagyok, és szerintem normális. Én pl. lehet hogy a héten semmihez se lesz kedvem más emberekkel de ha olyanom van akkor találkozok pár barátommal de velük se valami idióta bulizás lesz hanem sport vagy kártyázás, közben meg jót beszélgetünk. Iskolaidőban utáltam ha hétvégén volt valami, rohantam haza gépezni :)) hétközben persze sose ültem gép elé, se internet se semmi, csak olvasás a tanulás melett meg sport. Meg pl én is sok számot keresgélek és szerencsére rengeteg számot találtam amik illenek hozzám és a hangulataimhoz de rádióban sose fogják leadni szóval olyan számok amiket a legtöbb ember életében sose fog hallani.

Hogy jó így ez nekünk?

Én nem élvezem a bulikat, nem szeretem a nagy tömeget és ha már itt tartunk az alkoholt se bírom. Nem arról van szó, hogy utálom az embereket és ahogy ezeket leírtad abból kiindulva neked sem ez a problémád. Sőt az osztályommal nagyon jóba voltam (most hagytam abba a gimnáziumot) és sokszor könyörögtek, hogy menjek velük bulizni meg inni nagyon ritkán sikerült rávenniük valamire de én sose élveztem. Ezt kicsit nehezen értettek meg de nem utáltak ki mint egyes embereket szóval nem azzal van a probléma hogy utálom az embereket.

Szerintem ez nem beteges dolog

egy fiú

2011. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Akkor tényleg hasonló.

Ha két-három hétvégén egymás után programom van, akkor már tiszta ideg vagyok. :)

Sokszor az van, hogy jól érzem magam, ha társaságban vagyok pl. szombat délután, de akkor a tanulás mellett semmire se lesz időm, csak vasárnap este tudok kicsit az érdeklődési köreimmel foglalkozni. Ilyenkor hiába érzemtem jól magam szombat délután, mégis olyan érzésem van, mintha nem lett volna hétvégém.


Hétköznap is gépezek, de ez rossz dolog, mert emellett szeretnék minden megtanulni, amit szeretek, azt 4-5-ös szintre, amit nem, azt 3-4-es szintre, és éjszakába nyúlik a tanulás mert sokat gépezek közben. Szóval erről le kell szoknom. :D



Amúgy az a gáz, hogy ráadásul regényeket olvasni is ritkán olvasok, filmet is ritkán nézek... Ilyen fiús témák érdekelnek, és azokkal szeretek foglalkozni.

2011. aug. 16. 11:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Én hétvégén szinte sose voltam képes tanulni, legfeljebb vasárnap este egy kicsit hogy ne legyen bűntudatom. Én mondjuk veled ellentétben sokat olvastam amíg volt mit (mostanában nem igazán találok nekem valót (nem éppen Harry Pottert olvastam) és filmeket is szoktam nézni hetente egyszer-kétszer, persze egyedül mert a filmnézés számomra nem társas dolog és hát nem is lyan filmeket nézek ami sok embernek napi téma lenne.

Ha lehet egy kérdésem: mik azok a fiús dolgok? :D csak kíváncsi vagyok.

2011. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is különc zenéket hallgatok, és a családi filmeket szeretem (mert ha ritkán is, de nézek), és ugye azok nem túl népszerűek.


Én sokat tanulok, mert kicsit teljesítményorientált vagyok, ami szerintem nem gond, ha nem csalással, lopással és hazugsággal érjük el. Nekünk nem a munka okoz stresszt, hanem ha nem tesszük meg.



Régen érdekelt a közlekedés, most a számítógépek, kicsit az energiatermelés. Kiskoromban valamilyen szinte érdekelt a foci. Na ezek kötnek le órákra. :D

2011. aug. 16. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem megyek emberek közé. Ott kezdődött, hogy nagyon hamar kiütközött, hogy nem találom a hangot a korosztályommal. Ők valóvilágot meg ilyeneket néznek, buliznak, isznak, tombolnak stb... és engem ezek közül egy sem vonz vagy érdekel. Mára egy barátom sincs, nincs kihez, vagy kivel elmennem. Egyedül kerékpározom, sétálok, vagy csak egyszerűen netezek, olvasok, rajzolok, gondolkodom. Szerintem nem kell mindenkinek nagy társasági embernek lennie, ahogy érzed. Én így jól érzem magam, egyedül egy hasonló életvitelű és korú lány hiányzik, aki amellett, hogy elfogad ilyennek még tetszik is és szerethetjük egymást, de lássuk be az ilyen nagyon ritka, márha létezik.


20/F

2011. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarsz írni nekem a szeretszvagynem @ gmail.com -ra?
2011. aug. 16. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Írtam.
2011. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!