Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ennyi egoista,...

Miért van ennyi egoista, beképzelt, sötét, buta ember?

Figyelt kérdés
Kezdek komolyan aggódni az emberiség jövőjéért. Egyre inkább a "kivagyteénvagyokakirály" emberek kerülnek többségbe, sőt már szinte mindenki ilyen. Azt hiszik magukról, hogy valakik, közben pedig épp csak annyi különbözteti meg őket az állatoktól, hogy minimális szinten tudnak magukról. Teljesen sötétek, nincs semmi kialakult világképük. Önzőek, és abban lelik örömüket ha mást bánthatnak, szenvedni látnak. Miért?
2011. aug. 15. 01:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem az egóddal tűnsz ki még meg is választhatod és részemről ennyit.
2011. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

07:09 vagyok


13:04

én sajnos azt vettem észre hogy ezek az emberek inkább kivonulnak a társadalomból, és pont ezért nem találják meg egymást.


14:58

kérdező:

egyetértek, fel lehet fogni ezeket az embereket gyengéknek is, de ugyanakkor a felfogásul annyira undorító, hogy néha sajnálni sem tudom őket. meg a sajnálattal senki sincs kisegítve


lehet hogy ez lesz, legalább viszaáll a megfelelő egyensúly. emberek verik szét a házakat, fosztogatnak, egymást eszik az utcán, a maradék cégek meg kisbirodalmakat alapítanak magánhadsereggel. láttunk már elég ilyen filmet.

2011. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek a Tekken filmet ajánlom a figyelmébe, szerintem ez lesz a vége körülbelül. De remélem ez még vagy 200 év múlva lesz.
2011. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
a tekken előtt is létezett már fantázia, és sok más film bemutatja a hatalmas társadalmi különbségek és cégállamok disztópiáját. sajnos mint film, eléggé amatőr munka, ezért nem ezt hoznám fel példának, ráadásul tekkenváros császára "igazságos "volt, a verekedés sem gyilkolásra ment eleinte.
2011. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ugyanezt gondolom.Az osztályom (tisztelet a kivételnek)tele van ezekkel a "kivagyteénvagyokakirály" emberekkel.
2011. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kezdjük ott, hogy milyen típusú emberek szoktak nagyképűek lenni?


Butaság, emberi nullaság, teljes műveletlenség+anyagi jólét


Akikre a fentebb említettek egyszerre jellemzőek, az a legrosszabb emberfajta, és sajnos sok van belőlük, de ha minden jól megy, valamikor az életben zuhannak egy akkorát, hogy teljesen a padlóra kerülnek..



Ilyenkor van esélyük EMBERRÉ válni!!!

2023. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!