Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagy baj az, hogyha 17 éves...

Nagy baj az, hogyha 17 éves létemre még vannak ilyen "gyerekes" dolgaim?

Figyelt kérdés

Ez alatt a következő, szerintem nem szokványos igényeket értem:

még mindig vonzanak ilyen dolgok:

-ha meglátok egy alagutat, vhogy késztetést érzek arra, hogy "azon nekem végig kell mennem", vagy ha meglátok egy nyilvános helyen lévő zárt ajtót, akkor ugyanez...

-le akarok jutni minden barlangba

- tudni akarok minden titkosított dolgot, van bennem egy ilyen, hogy "nem ér" hogy az óvóhelyek helyét vagy egyéb titkos bunkerek hollétét eltitkolják előlem

- van például olyan is, h vonz az az érzés/elképzelés, hogy egyszer vegyek egy álcahálót és egy viszonylag nyilvános helyen csak ücsörögjek és kilessem az embereket, ahogy elhaladnak mellettem és nem vesznek észre

-van pl olyan, h be akarok menni egy erdőbe, és építeni akarok egy kis fakunyhót, vagy legalábbis valamilyen "bungit", mint amit a 9-12 évesek szoktak, és az engem így vonz, h legyen egy ilyen kis menedékem az erdőben

- tudom, hogy ez nagyon hülyén hangzik, de ez az igazság: egyfajta bújócskára is van igényem, pl. sokszor ipiapacsoztunk, amikor kisebb voltam, és mindig engem találtak meg utoljára, és tetszik ez nekem, hogy elbújok egy baromi jó helyre, és keresnek, ez valahogy a véremben van, hogy lopakodjak és elbújjak és szeretem azt az érzést, hogy senki nem tudja, hol vagyok, de keresnek... sztem valahogy azzal függ össze, h a figyelem középpontjában akarok lenni...

-egyszer például az is rámjött, hogy elmenjek egy közeli barlangba, és gyertyafénynél egyedül olvassam a Huckleberry Finnt (amiben ugye van olyan jelenet, hogy rablósdit játszanak barlangokban) és nem tom, mit mondtam volna, ha ott megtalálnak


Szóval leginkább ilyen igényeim vannak, hogy minden titkot akarok tudni, és, hogy valami számháborús vagy hasonló játékban ENGEM keressenek.. vagy hogy csapatokat vezessek valami erdei játékban, ahol én vagyok a főnök és van erdei leskunyhóm


Noha 17 éves vagyok, ezek az érzések nagyon bennem élnek. És azt is tudom magamról, hogy valahgy több elismerésre vágyok, azt akarom, hogy mindenki csodáljon.

Vagy lehet, hogy egyszerűen kimaradtak ilyen gyerekkori játkok az életemből és azért vágyok rá? Hogy tudom akkor bepótolni? Már késő? Mi ezekről a dolgokról a véleményetek?


2009. szept. 22. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Soha sem késő semmit sem bepótolni, ha úgy érzded, hogy ezekhez lenne kedves akkor hajrá:) Mi is tavaly a nyaralásunkon a barátokkal bújocskáztunk és nem zaravtak a korunkbeli "felnőttek".


Vannak ilyen kaland táborok érdemes lenne utána nézned, vagy az air soft, paint ball mind ilyen játákosságra épül.


Esetleg gondoltál arra, hogy katona legyél?


L/18

2009. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Bár én csak 14,5 vagyok, nekem is megvannak még az ilyen hóbortjaim :)

-Ha egy alagútba megyek lehajtom a fejem :)

-Még mindig a kis takarómmal alszom, ami már csak darabokban van meg

- Még mindig plüssökkel alszom :)

Engem ezek megnyugtatnak, hogy még nem is nőttem fel, még mindig lakozik bennem egy kisgyerek :) A többi osztálytársam( hozzá teszem én vagyok a legidősebb) biztos kinevetnének, ha mindezt megtudnák

De most őszintén, nem jó néha "visszamenni" az időben, és újra 5-8 évesnek lenni?

Szerintem nem baj, hogy ilyen vagy :)

14,5/L

2009. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
22 éves nő vagyok, gyerekem is van, ennek ellenér (vagy pont ezért?) egy csomó dologhoz nekem is lenne kedvem, amiket írtál :) Mondjuk én mindig ilyen voltam, szerintem jó az, ha egy felnőttben marad egy kicsi rész gyerek :)
2009. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
én 16 éves vagyok, a bungizás, a kisházépítés, az erdőben elbújás, a "most megszököm, és senki nem talál rám" a mániám:D
2009. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Csatlakozom az utolsó válaszhoz, 40 éves fejjel. :)
2009. szept. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom, 19 éves fejjel.

én is mindent ki akarok deríteni, minden ajtón benyitok, lemegyek a barlangokba, el akarok bújni estébé. de állítólag aki kíváncsi, hamar meghal... izé, megöregszik.

még mindig "kommandósdit" játszom a lépcsházban, pl. úgy kell le/feljutnom, h senkivel ne találkozzak össze, lerohangálok elbújni a pincébe... :D

azt nem igénylem, h én legyek a főnök, de az "erdei játékokból" nem nőttem ki :(

hihetetlen, ugyanazokat a tüneteket olvasom Nálad vissza, amirl azt hittem, csak én vagyok ilyen mutáns.

nem vagy egyedül ^^

2009. szept. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
21:46-as vagyok. Látom már megint az én válaszom fájt valakinek, csak tudnám miért.
2009. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ellenállhatatlan vágyat érzek arra, hogy visszafele haladjak a mozgólépcsőn :O

Pedig 22 vagyok ;)

2009. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

ebben semmi rosz nincs:D en 16eves fiu vagyok,kisseb koromban baromi nagyookat bujocskaztunk,bebujtam a fold ala is ha kelet:D es ezert imdatam ezt a jatekot,most se kene 2x kerjen senki hogy jatszodjunk ujra:)

amugy ki kel probajam enis a mozgolepcson viszafele menni:D

2009. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

mennyé el ilyen túlélő valóságsóba

ottan aztán lenne erdő bujkálni

és milliók figyelmének középpontjába kerülnél

2009. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!