Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológiai eset vagyok?...

Pszichológiai eset vagyok? Könyörgöm csak normálisak írjanak!

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem voltak jó napjaim, de ez a hétvégén egész életem legrosszabb 3 napja volt. Pénteken nem engedett el a muterom az évszázad bulijába. Aztán Újra nem jött összejött össze ez által egy csaj. Összevesztem faterommal is (szüleim elváltak már) telon.Aztán apám új feleségével, később mint kiderült nem vettem fel a tesóm telohívását és emiatt cserbe hagytam :( Anyám szombaton pedig pszichésen beteg vok. Akk mint megtudtam sokan nem bírnak az osztályomból. Szerencsétlen vok csaj téren, amiatt h van egy csaj akit 2 éve szeretek, de ő utál. Akk az iskola se megy nagyon. Sokszor megfordul mostanában a fejemben az h mi lenne ha öngyilkos lennék, de mindig odajutok h élni akarok és túl gyáva vok meghalni. Az utolsó ments váram ettől a sz*r élet elől a foci. De most kikapott a kedvenc csapatom (arsenal) a ligakupa döntőben és ezzel végképp betelt a pohár. Ott tartok h csak merengek a magamba és azon gondolkozom h mit basztam el és h miért van ilyen életem... CSAK normálisak írjanak könyörgöm!!!!
2011. febr. 27. 19:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Van, aki nálad sokkal szarabb helyzetben van. pl én Szívesen cserélnék veled.
2011. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy most minden összejött, de hidd el, ezeket a problémákat, amiket leírtál, még túl lehet élni (nem mehettem el egy buliba, nem megy elég jól a suli, meg a csajozás, kikapott a csapatom).

Mi lesz veled, ha az első komolyabb pofont kapod majd az élettől?

Tessék összeszedni magad és keresni valami elfoglaltságot, ami eltereli a figyelmed a szomorkodásról. Ez lehet akár kicsivel több tanulás is, ha már egyszer annyira nem megy a suli, vagy bármilyen hobbi.

2011. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez mi ? "Aztán Újra nem jött összejött össze ez által egy csaj."

Ahogy olvaslak azt veszem ki belőled h meg vagy zavarodva.


Jól nézel ki? Discos vagy? ha igen mit panaszkodsz nyílván helyes vagy.

2011. febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

bár én igyekszem normálisan válaszolni,de a sok félbehagyott szavakból(Akk,telo,vok ) nehezen értelmeztem elsőre,hogy mi is a gondod..

A lényeg,hogy nem dől össze a világ..A szüleiddel ki fogsz békülni..Ha tanulsz akkor a jegyeid jobbak lesznek..ha nem ilyen stílusban beszélsz ahogy írsz akkor meg is kedvelhetnek a többiek..Ha te magad is jobb irányban változol akkor jobb lesz az életed is...Azt hogy az Arsenal kiesett,azt fogd fel úgy,hogy a biznisz így kívánta...A fociban nagy pénzek forognak,és van amikor veszíteni kell egy csapatnak,hogy sokan meggazdagodjanak..Hidd el,hogy már messze nem becsületes sport a futball.A lány akibe 2 éve belezúgtál és utál,,,nos ott felejtsd el..Inkább keres egy olyan lányt akinek szimpi vagy..Próbálj meg te magad pozitívan gondolkodni..

2011. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
52%
Ezek apro dolgok az életbe nem nagy cuccok ..az énéletem ennél sokkal rosszabb és még se látom menthetetlenek csak önbizalom kénne neked meg ilyenek
2011. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az. Minden embernek vannak mélypontjai. Ezeket a dolgokat máskor nem is találnád olyan rossznak mint most, de most a sok stressz miatt betelt a pohár, és különösen rosszul vagy. De úgyis fog jönni valami jó dolog az életedben, és miután kiugrasz a gödörből, csak nevetni fogsz ezeken a dolgokon.

Vannak akiknek nincsenek szülei, egyedül vannak, éheznek meg árvák, úgyhogy te még a jobbik esetben vagy.

Attól még, hogy nem mehettél buliba, még nem történt semmi, majd mehetsz máskor.

Apuddal is ki fogsz békülni.

Tesódat lehet, hogy cserben hagytad, de ez sem direkt volt, igaz? Ha haragszik rád, előbb utóbb meg fog bocsájtani.

És ha sokan nem bírnak? Nem lehet mindenkinek megfelelni... és lehet, hogy csak irigyek rád :)

Honnan tudod, hogy az "imádott nőd" utál? Megmondtad neki, hogy szereted? Ha igen, és visszautasított, akkor vagy ne add fel, és hódítsd meg, ha meg nem is tudja, akkor mondd el neki, lehet, hogy meg fog változni rólad a véleménye.

Olyanért, hogy a kedvenc csapatod vesztett felesleges aggódni.. egek... majd nyernek még... NEM EZ AZ ÉLET ÉRTELME!!!


És az öngyilkosság gondolata még csak fel sem merüljön benned! Ezek pitiáner dolgok. Másoknak rákban meg más betegségekben hal meg a családtagja, és van erejük a továbblétezéshez, akkor neked is legyen! Ne légy gyáva! Élni tudni kell és nem szabad minden mélyponton feladni.... Többször lesz ilyen, hidd el, és lehet, hogy sokkal rosszabbak, de mindig talpra kell állnod. Az életed hosszát nem te szabod magadnak...

Légy boldog, és próbáld a világ pozitív oldalát nézni. Téged még más emberekhez viszonyítva nem is értek olyan nagy csapások...

Sok sikert =)

2011. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem akarlak megbántani de ezek mind csak tipikus tini műproblémák. Mennyi embernek van most ezerszer nagyobb problémája (elveszik tőle a házat, a gyerekét, éhezik, nem tud dolgozni vagy épp nincs mit stbstb). Nyilván rossz, hogy összevesztél velük, de talán meg kellene beszélned velük a problémáidat.

Jó tanács:

1. Ne hisztizz ha nem engednek el valahova, éppenséggel nem dőlt össze a világ, hogy nem mehettél el bulizni.

2. Ha valami baj van közted vagy a családtagjaid között, megbeszélés nélkül a problémák nem fognak megoldódni.

3. Próbálj meg változtatni magadon (külső, esetleg belső) és udvarolj a lányoknak. Ne egy lányt hajkurássz, rajta kívül még több ezer van. Légy kedves és figyelmes, legyen jó illatod, ápolt külsőd és máris több eséllyel indulsz!

4. Tanulj többet, nyilván nem ülsz órákat a könyv felett. Ha nem megy, kérj segítséget (tanártól vagy épp egy okos lánytól).

5. Több oka is lehet, hogy nem szeretnek az osztályodban. Vegyél részt több közösségi programban, tégy valamit az osztályodért. Ne ragadj le egy embernél, legyen sok barátod, mindenkivel tudj valamiről beszélgetni, így sosem leszel egyedül.


Ui.: Az önsajnálat és az öngyilkosság nem megoldás.

2011. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem, ez még nem pszicho eset. Nem oltalak, de máskor írjál érthetőbben! Ez a sok "akk vok" rohadtul idegesít.

Ezt a mondatot meg nem is értem:

"Anyám szombaton pedig pszichésen beteg vok."

Mit tégy? Feküdj le aludni és szarj a világra! Másnap ha felkelsz meglátod, a világ menetében semmi nem változott. És újult optimista erővel vágj bele a további életedbe.

2011. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
A nagy önsajnálat helyett fogjál könyvet és művelődj. Olyan szózagyvalékot zúdítottál ide, hogy ember legyen a talpán, aki ki tud bármit hámozni belőle.
2011. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%
Simán kamasz vagy, nincs ezzel semmi gond. Húsz év múlva majd azon keseregsz, bárcsak ennyi problémád lenne, meg még egyszer lehetnél ennyi idős, amennyi most vagy. Fel a fejjel, nem vagy "pszichológiai eset". :)
2011. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!