Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek ha fürdenétek de...

Mit tennétek ha fürdenétek de mégis büdősek maradnátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
megfürdenék mégegyszer.
2011. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Fürdés után nem szoktam büdös maradni. Ha úgy megyek fürdeni, hogy az vagyok, több tusfürdőt használok, vagy 2* is végigsúrolom magam, esetleg többször fürdök meg. Megkeresem az okát a rossz szagnak, és azt szüntetem meg.
2011. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Valami betegség? Hol vagy büdi?
2011. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Relativ hamar orvoshoz mennék, mert akkor valami bajom van.
2011. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Biztosan szorongó típus vagy, vagy félsz valamitől.

Használhat, ha nem meleg, hanem hideg vízzel tusolsz, vagy legalább azzal fejezed be. Emberpróbáló, de ha hozzászoksz, többé abba sem akarod hagyni. És ami nem mellékes, eltűnnek a kellemetlen szagok, mellette jobban fogod érezni magad.

2011. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
nem maradnék.fake!
2011. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bepánikolnék, nem érteném a helyzetet, összevissza sikálnám magam amíg le nem HÁNTANÁM az egész bőrréteget és akkor nézhetnék magamra :DDDDD
2011. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem szoktam büdös maradni fürdés után. Viszont használok testápolót attól még jobb illatom lesz :D. próbáld ki! :D
2011. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!