Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Thai box kizárva? Bővebben lent

Thai box kizárva? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Asztmás vagyok elég rendesen. Két órás intenzív thai box edzésről lenne szó. Igazi nagy gondom nem is ezzel lenne ,hanem valami gond van a térdeimmel .. talán ízületi problémák .. elég két kör törpejárás és már fáj.

Elszántság ,kitartás megvan ... de egészségem akkor se tudom ,hogy bírná e


2011. aug. 17. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem próbáld ki! Ha viszont úgy érzed, hogy nem bírod, akkor próbálj kicsit kevesebb ideig edzeni és tarts szünetet, majd megint edz! Ha a tüdőd kezd fáradni, vagy nehezebben veszed a levegőt akkor állj meg, pihenj, igyál pár kortyot, vegyél nagy levegőket és ha érzed hogy jobb akkor mehet újra. A térded edzés előtt melegítsd be, használhatsz akár bemelegítőkrémet is és lehet hogy egy kicsit könnyebb lesz. Próbáld ki térdvédőt is. Kísérletezz én azt javaslom :) Arra vigyázz, hogy ne dolgoztasd túl magad ha nem bírod, mert abból semmi jó nem fog kisülni! :D Szerintem egy próbát megér, ha nem jön be akkor abbahagyod. :D Ha ügyes vagy vesztenivalód nem lesz! ;)

Remélem segítettem :D

2011. aug. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!
2011. aug. 20. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!