Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék magamon segíteni...

Hogyan tudnék magamon segíteni? Ez lelki problémának számít? Távkapcsolat

Figyelt kérdés

Szóval távkapcsolatban élek (60km), és most hogy elkezdődik az iskola (én végzős leszek), félek egy picit hogy nem fog egyszerre menni a tanulás is meg a kapcsolat:S... igaz, most az anyagi körülményeink miatt csak 1-2 hetente fogjuk tudni csak látni egymást... de nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni! Elég sokat gondolok Rá, és még tanulás közbe is és ez miatt is aggódok hogy nem fog-e a tanulás rovására menni...


Veletek volt már ilyen? hogyan oldottátok meg?


Előre kööszönöm az értelmes válaszokat:)


2011. aug. 17. 19:18
 1/4 Kapitány_úr ***** válasza:

Oh, kérlek,

Tanulás szempontjából önfegyelem és kedvező időbeosztás kérdése az egész.

A távkapcsolati kérdésben nekem is volt korábban hasonló helyzetem. Fontos a napi szintű kapcsolattartás (levelezés, sms, telefon), hogy megoszd fele kisebb-nagyobb élményeidet, gondolataidat, érzéseidet.

Ha őszinte, elmélyült a kapcsolat, menni fog. Az tény, hogy a hiány hatalmas feszültséget tud kiváltani ugyan, de nem hinném, hogy az bármit is rombolni fog - sőt... (durva romantikus éjszakákat tud eredményezni :D)


Ugyanakkor megjegyzem: néha-néha lehet kivenni "szabadságot", és együtt lenni.

2011. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oh, köszönöm,

igyekezni fogok/fogunk:D amúgy mindennap beszélünk msnen is órákat meg smsben is :)

Szóval remélem nem lesz gond:D

2011. aug. 18. 14:16
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Ne aggódj emiatt. Én is távkapcsolatban élek. A párom és köztem több mint 8000 km van. Ő jelenleg japánban él, én pedig itt. Nekünk sem egyszerű, de minden egyes nap beszélünk, hosszú órákon át. És ez segít abban, hogy át tudjuk vészelni. Azt gondolom hogy 60 km, nem sok. És legalább egy országban vagytok.:)

Ha igazán erős a szerelem, akkor az bármilyen távolságokat képes legyőzni.

2011. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezzel sok erőt adtok! :) amúgy megkérdezhetem hogy a párodat hogy ismerted meg? hány évesek vagytok? és milyen gyakran találkoztok?:)
2011. aug. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!