Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdjem újra mindent elölről...

Kezdjem újra mindent elölről és tiszta lappal, mert elrontottam van még időm? van még értelme Van még..

Figyelt kérdés

19 éves f vok.

Elrontottam az életemet.19 éve 1 házban élek bezárkózva se sulim,se barátnőm se életcélok,barátok, elkötelezettség......stb,stb.

Az érettségit abba hagytam mert féltem az emberektől és nem mertem bemenni a suliba éveken keresztül a szüleim fizették a több 100E ft-os büntetéseket.

Felnőtt lettem legalább is a törvény szerint az vagyok és hirtelen lettek céljaim lettek vágyaim lettek megvalósítandó tettek amiért minden nap felkelek.

De ahozz,hogy megvalósítsam őket kell az érettségi,fősuli.....stb,stb.

Mit tegyek kezdjem elölről az el nem kezdett életemet?

Lesz bennem annyi erő és elkötelezettség,hogy ne torpanjak meg?És ha újra félni fogok mire gondoljak......még soha semmit sem csináltam végig.....mit csináljak?????hmmmmmmm

én nem tudom...én már semmit sem tudok....


KORT ÍRJATOK.


2011. aug. 17. 20:51
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kiba.szott szívósan menny előre! Edz, mert épít minden téren! A lényeg a közérzet, hogy te csak egy picit jobbnak érezd magad mindig, mint tegnap. Nézd meg youtube-on Rocky motivációs üzenetét! Nézd reálisan a dolgokat, fősuli... Szerezz egy szakmát, vagy munkát. Bármit, ami fizet és edz. Függj minél kevesebb embertől és ha nincs más, építs a fájdalomból bazzmeg!
2011. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Sose késő újrakezdeni. Szerintem vágj bele. Veszíteni valód nincs, igaz?

Én is már mindjárt 17 vagyok és csak lebegek, mint gólyafos a levegőben, miközben körülöttem már mindenki a jövőjét tervezgeti. És ne mondd, hogy ennyi idősen még nem kell aggódnom emiatt, kérlek.


Első ez aztán motiváló volt. :D

2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
22/f
2011. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23 vagyok különben. Ahogy a történelem tanárom idézte Churcill-t nekünk, -mielőtt kiszálltam én is értettségi előtt a suliból, úgy volt igaza: "Nem ígérhetek mást, mint vért és könnyeket." Szíved legyen!
2011. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nem bántás ként mondom, de lehet el kéne menned pszichológushoz. Neked valami gondod van amin biztos lehet segíteni valahogy, csak kellene egy ember aki támogat. Lelkileg kell össze szedd magad, és egy kis magabiztosságot, határozottságot szerezned!
2011. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
19/L
2011. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
21:02. Nem akarom firtatni mit tudsz te erről a dumád után, de én nem sok vicceset láttam, miközben a sírból másztam ki. :)
2011. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

rengeteg barátom volt....szinte az egész kerület úgy beszélt és viselkedett velem mintha a testvéreim lettek volna.

De aztán apám lelépett 1 ku.rvával anyám kénytelen volt elállni dolgozni látástól vakulásig volt mikor 2-3 hétig nem is jött haza mert ot kellet maradjon a gyárban....és 14 éves koromban jött valami amitől megálltam és csak állok azóta is....a barátaimat elzavartam megszakítottam mindenkivel a kapcsolatot még a saját anyámmal is......félek nem lesz erőm belevágni...nehéz.....annyira nehéz...én úgy elfáradtam.....fizikailag nem bírom 1 kis gyaloglástól már fájnak a lábaim....álmos vagyok.....fáj a hátam......mi lesz így velem?

2011. aug. 17. 21:14
 9/14 anonim válasza:

Ha átadod magad ennek az egész érzésnek akkor persze, hogy szar. Pedig csak munkát kell találnod bazzeg! Ha nem bírsz, csak mittudomén 10 fekvőt, akkor azt becsülettel nyomd le! Guggolj, vannak kur.va jó edzéstervek a neten bodybuilder.hu.

Ne foglalkozz semmivel, juss el oda, hogy nem félted a rongyos életed! Állj oda öcsém, mert ha ennyire lennt vagy, csak felfelé vezethet az út. De kurogathatod magad továbbra is ahol vagy. Ha megtörtek, legyen, vállald be! Onnan szép felállni.

2011. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
neked sikerült.
2011. aug. 17. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!