Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindent elrontottam? Túl naív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent elrontottam? Túl naív vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves lány vagyok, és teljesen össze vagyok zavarodva. Eddig még sosem volt úgy, hogy valakivel kölcsönös vonzalmat éreztünk, ezért nagyon boldog voltam, amikor végre megismkedtem vele. Nagyon sok közös van bennünk, minden tökéletesen indult. Pár nap ismertség után egy buliban kicsit túl sokat ittunk, egész éjjel kavartunk, de smárolásnál durvábban nem csináltunk.

Szinte egyértelmű volt, hogy össze fogunk jönni, ezért már alig vártam a hétfőt, amikor először fogunk együtt iskolába menni. Hétfőn nem beszélgettünk, habár láttam folyosón, de nem vett észre (valószínűleg csak látszólag). Másnap már elegem lett, odamentem hozzá nagy naívan, de teljesen semlegesen viselkedtem, legfeljebb a szemem csillogása árulhatta el valódi szándékaim. Nagyon furcsán nézett rám, kicsit úgy, mintha szégyellené magát, és undorodna tőlem.

Azóta nem beszélget velem. Nem is köszön, és szinte fáj neki, amikor minden lánytól puszival köszön el, és nekem is kötelezően kell adnia. Túl naív voltam, amikor odamentem hozzá? Várni kellett volna arra, hogy ő lépjen? Nagyon frusztráló a helyzet, nagyon szerencsétlen vagyok párkapcsolatok terén, ez lett volna a nagy lehetőség! Kérem, valaki írjon valamit, a barátaim csak ilyen felszínes hülyeségeket mondanak.

Köszi, ha elolvastad!


2011. szept. 17. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek alapján ő nem lépett volna sose bánd, ha kiváncsi vagy de ezzel a pasival ne foglalkozz. találsz jobbat!
2011. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ! remélem, majd egyszer tényleg eljön valaki, akivel összejönnek a dolgok :)
2011. szept. 17. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Másik nő lehet a dologban, sorry. Azért ne add fel! :)


26F

2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, de tudom róla, hogy népszerűtlen a nők körében, így még annyira sem értem, miért nem akar tőlem semmit... akik azt mondják, a nők bonyolultak, azoknak nem volt dolguk még férfival :D
2011. szept. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!