Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért arról ítélnek meg, hogy...

Miért arról ítélnek meg, hogy ki a kedvenc hírességem?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosi lány vagyok. Kedvenc énekesem Fluor, de mindenki megítél. Tök idegenek azt mondogatják hogy hülye kis tinipi.csa vagyok, meg hogy inkább tanuljak ahelyett, hogy őt istenítem. Először is: Igen, szeretek buliba járni, általában a 150 fős iskolámban ha van buli, akkor megyek, azon kívűl meg olyan buliba is ellépek ahol Fluor a sztárvendég. (Persze úgy, hogy anya ott marad velem) Másodszor: A Bizonyítványom jó lett (~4-es), igaz lehetne jobb is.

Az egész város tudja hogy imádom a Fluorgyereket. Az összes metálos utál, és próbál mindenkit ellenem fordítani.

Fluor mellett (inkább mögött) szeretem Lolát, Brasch Bencét, SP-t, Barbee-t és még más tinisztárt...

De ezen az oldalon is mindenkit elítélnek. És ezt nem értem.

Mivel lehetne észhez téríteni legalább az osztálytársaimat, hogy hagyják abba a pi.csázást. "Mivan Fluorpi.csa?" Ilyeneket mondanak, de nagyon idegesít. Gondolkoztam már azon hogy egyet kettőt jól pofántörlök, de ameddig van más megoldás, addig ezt mellőzöm. (Vagy niincs? :O)

Mellesleg, most néhányan megszállottnak neveznek, mert minden lehetséges koncertre elmegyek, minden műsort megnézek amiben szerepel és minden újságot megveszek amiben benne van a Fluor. Én úgy gondolom hogy ez egy egészséges rajongás, vagy nem?

Bocsi hogy a végén eltértem a témától, de azért kíváncsi vagyok. :)


Kérlek ne oltogassatok!! Se engem, se a Fluort! Köszi! :)

És elnézést, ha kicsit érthetetlen, akkor majd elmagyarázom mégegyszer. :DD


Köszönööm!! :)

13/L


2011. aug. 18. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd hogy ezért egy metálos ne szóljon be...Amúgy én rühellem a személyiségüket, a zenéjüket, de ha valaki ezt szereti... Egészségére. (Ez remélem nem számít oltásnak.)
2011. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
ezt én sem értem hogy mi bajuk a fluorral én is szeretem de csak a zenéjét! talán csak irigyek rá :P vagy nem tudják elviselni hogy egy embert ennyien szeretik/kedvelik na jóh az én is bevallom hogy a sok pi..csa amiket írogat hozászolásba idézzem:  Imádlaak Tomikaaaa meg még rengeteg szív kiráz a hideg tőlük mi a f.sznak írogatnak ilyet?ááá inkább nem folytatom
2011. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje már rapet, mert undergroundot hallgatok, szóval elmondom, én miért utálom Fluort (bocsi, de én csak őszinte vagyok). Nem vagyok olyan lány, aki deszkás cipőben nyomja, meg 5 kilós fuksz van a nyakában, senki meg nem mondja rólam, hogy kedvenceim között van a Dsp, a Belga, Anonim MC, Killakikitt, Barbárfivérek, meg társai, én nem a divat miatt hallgatom, hanem mert szeretem. Ellentétben sok olyan kis tinilánnyal akik menőzni akarnak egy fiúnál. Fluor egy gyenge utánzat... Fluort az elején még úgy ahogy bírtam, de azért volt neki az a "g*cigránát" című dala, na az már sok volt kicsit. De azért nem volt annyira rossz. Aztán ugye volt Sp, aki pedig berobbant azzal a zenéjével, aminek nagyon nincs mondanivalója, de azért mindenki imádja, mert "jujj de cuki", pedig szerintem tökéletesen hasonlít egy hódra. Na mind1. Nyomatja a zenéjét, hogy "nem tőlem meleg a szoba" (azt hiszem valami ilyesmi), a Fluor meg az "Álljunk össze mint két kicsi lego", na de komolyan, honnan szüli ezt? Rá nagyon haragszom, mert mondom, nem volt rossz, és tudod azért nem szeretik a metálosok, mert mint már említettem, nincs értelme a zenéjének, 3 hangból áll össze, rendkívül b*zis, és minden kicsi tinilányocska bepisili magát, ha meglátják. Nagyon menőnek érzi magát, pedig nem az, kicsit talán beképzelt is, de ezért nem haragszom rá, mert had legyen. Ja, és az külön rossz, hogy "sztárnak" tekintik, mikor egy senki! Barbeenak meg még csak hangja sincsen. Ami nem megy, azt minek erőltetik? :(
2011. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bocsi: 15/L
2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 22:04(első) - Én se szeretem a metálosokat. :// És köszi a választ!


Második: Jujj, engem is kiráz a hideg attól hogy sokan Fluor fészes bejegyzéseihez irogatják, hogy "Imááádlak, láávcsi Tomika.!! <3<3" Na, én ilyet sohase csináltam/csinálok/fogok csinálni, akármennyire szeretem, mert szerintem csak saját magamat járatnám le. :) És neked is köszi a választ!! :)


Harmadik: Semmi gond sincsen azzal, hogy leírtad a véleményedet, és tisztellek is valamilyen szinten, mert te legalább normálisan le tudod írni hogy miért nem jó, és nem 1-2 mondatban azok a szavak használatával hogy: bu.zi, csics.ka, fa.szszopó, köcs.ög, ge.cis és még sorolhatnám... :)

Azon hogy "Szerintem úgy néz ki SP mint egy hód" (vagy valami ilyesmi), besírtam. xDD Bírom Krisztiánt, meg minden, de komolyan elröhögtem magam. xDDD És köszi neked is a választ! :))

2011. aug. 18. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
Amúgy én se szeretem Fluorékat, de azokat a hülye metálosokat se, csak most úgy ez a sértegetős idegesít, hogy miért nem lehet nyugton hagyni a másikat?... (Én speciel réi zenét hallgatok, szóval Régi AC/DC, meg ilyenek.)
2011. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%

Második: Jujj, engem is kiráz a hideg attól hogy sokan Fluor fészes bejegyzéseihez irogatják, hogy "Imááádlak, láávcsi Tomika.!! <3<3" Na, én ilyet sohase csináltam/csinálok/fogok csinálni, akármennyire szeretem, mert szerintem csak saját magamat járatnám le. :) És neked is köszi a választ!! :)

teljesen egyet értek veled mert csak jót röhög a sok hülyén meg stb én se szoktam írni csak lájkolni 2-szer írtam neki 1.Boldog szülinapot!(semmi szív mint egyesek-.-)meg mikor belázasodott hogy jobbulást ennyi nem tom mit kell itt ilyeneket írogatni

am második vagyok :P

2011. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó jól mondja, a zene tükrözi az ember személyiségét. Magyarán hogyha egy néhány gépi hangból összerakott primitív -mondjuk úgy- zenét hallgatsz, semmit mondó kretén szöveggel, akkor valószínűleg te sem vagy egy értelmes ember. De 13 évesen nincs probléma ezzel, akkor még sokan ilyen hülyék.


Bocs, nem akarlak sértegetni, csak felhomályosítani. :)

2011. aug. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok: Egyébként még azt hozzá tenném, hogy soha nem sértegetem őket facebookon, csak elkapcsolom a TV-t, ha az megy... Nincs értelme piszkálni, attól még ugyanúgy csinálja a zenéjét...
2011. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég sz.ar semmitmondó zenét csinálnak.

Mondanivalója :0

Zenei tehetség szintén 0.

A géphang meg annyira nem jön be. Ilyen szempontból én is bemehetnék egy ügynökségre, hogy kutyulják már össze a hangomat és akkor kész! Meg is van a sztár! A celeb.-.-

Nekem mindegy ki mit szeret. Barátnőm is szereti. Csak nem tudom felfogni mi olyan jó a zenéjében. Mert nekem igen is fontos, hogy legyen valami lényege a zenének, vagy, hogy normál zenei hatású legyen ne géppel legyen megcsinálva. De hát, ilyen szempontból már akárkiből lehetne "sztár":) Ilyen világot élünk. 13évesen még elmegy, azért remélem később ráfogsz jönni, hogy nem az az igazi zene , amit ez a fluor meg az sp csinál. Semmit nem tanulsz belőlük. de hát ez a 21.század.;)

19L

2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!