Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért arról ítélnek meg, hogy...

Miért arról ítélnek meg, hogy ki a kedvenc hírességem?

Figyelt kérdés

Egy kisvárosi lány vagyok. Kedvenc énekesem Fluor, de mindenki megítél. Tök idegenek azt mondogatják hogy hülye kis tinipi.csa vagyok, meg hogy inkább tanuljak ahelyett, hogy őt istenítem. Először is: Igen, szeretek buliba járni, általában a 150 fős iskolámban ha van buli, akkor megyek, azon kívűl meg olyan buliba is ellépek ahol Fluor a sztárvendég. (Persze úgy, hogy anya ott marad velem) Másodszor: A Bizonyítványom jó lett (~4-es), igaz lehetne jobb is.

Az egész város tudja hogy imádom a Fluorgyereket. Az összes metálos utál, és próbál mindenkit ellenem fordítani.

Fluor mellett (inkább mögött) szeretem Lolát, Brasch Bencét, SP-t, Barbee-t és még más tinisztárt...

De ezen az oldalon is mindenkit elítélnek. És ezt nem értem.

Mivel lehetne észhez téríteni legalább az osztálytársaimat, hogy hagyják abba a pi.csázást. "Mivan Fluorpi.csa?" Ilyeneket mondanak, de nagyon idegesít. Gondolkoztam már azon hogy egyet kettőt jól pofántörlök, de ameddig van más megoldás, addig ezt mellőzöm. (Vagy niincs? :O)

Mellesleg, most néhányan megszállottnak neveznek, mert minden lehetséges koncertre elmegyek, minden műsort megnézek amiben szerepel és minden újságot megveszek amiben benne van a Fluor. Én úgy gondolom hogy ez egy egészséges rajongás, vagy nem?

Bocsi hogy a végén eltértem a témától, de azért kíváncsi vagyok. :)


Kérlek ne oltogassatok!! Se engem, se a Fluort! Köszi! :)

És elnézést, ha kicsit érthetetlen, akkor majd elmagyarázom mégegyszer. :DD


Köszönööm!! :)

13/L


2011. aug. 18. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és(utolsó vagyok) ezzel nem azt értem, hogy rögtön ki kell közösíteni téged, meg mindennek lehordani. Mert, ha valószínűleg velem futnál össze én biztos nem tennék ilyet, mert lesz@rom ki mit hallgat. Csak hát igen , meg van róla a véleményem,mármint fluor-ról meg sp-ről.

De inkább általában az emberekről szoktam véleményt alkotni, hogy milyenek belsőleg. Szóval, ha mellé kedves vagy, megértő, meg nem lenéző, ha lehet veled normális dolgokról beszélgetni, akkor tutira nem számítana az, hogy mit hallgatsz.

De gondolom nem ismer mindenki. Innentől viszont elég szemétség, hogy ismeretlenek is lehordanak ennek annak.

2011. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

08:08


Na akkor nekem milyen a személyiségem ha klasszikustól kezdve, metálon keresztül popig az égvilágon szinte bármit meghallgatok? Kivéve mondjuk a rap-et, abból nagyon rotkán találok olyan számokat ami tetszik. Én úgy vagyok vele, hogy vannak a tényleg jó zenék, amiknek a szöveg része a bejövős (ezek általában a rock, indie, stb nem sorolok fel minden alműfajt, meg néhány pop szám), és jó a zene is, aztán vannak azok a zenék, amikre nem tudom mi a magyar megfelelő, de külföldiek a "catchy" szót használják rájuk, ezek meg általában a semmitmondó popzenék (meg electro meg ilyenek). Ezeket is jó hallgatni, pont mert egyszerűek, könnyen bent ragad az ember fejében. (Meg van a klasszikus, meg az ilyen különböző filmzenék pl, amik meg csak simán szépek.)

Én nem vagyok szakértő, pont lesz@rom melyik zenét hány perc alatt és milyen technikákkal rakják össze, ha gitáron akkor gitáron, ha meg egy darab laptopon akkor ott.. az sem érdekel ha a szövegét 15 perc alatt írja meg a szerző a wc-n... A végeredmény számít, vagy tetszik, vagy nem, ennyi. Mindegyik zenének, számnak amit hallgatok, más és más oka van, mint írtam, valamelyik olyan jó dallamos, másikkal meg tudok azonosulni mert jó a szövege, stb...

Lehet ez már kicsit off, a lényeg hogy nem hiszem hogy csak simán a zenei ízlés alapján meg lehetne ítélni bárkit is, sokkal jobban számít az, hogy hogyan viselkedik az illető, tény hogy pl. Fluornak és társainak a rajongótábora főként degenerált kis tinilánykákból áll, de attól még nem kell leírni mindenkit aki esetleg hallgat ilyen zenét. (Na jó, mondjuk azt nem értem, hogy hogy lehetnek ezek valakinek a KEDVENC zenéi, mikor annyi normális zene van, de mindegy is.) 20n

2011. aug. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

"Fluornak és társainak a rajongótábora főként degenerált kis tinilánykákból áll, de attól még nem kell leírni mindenkit aki esetleg hallgat ilyen zenét. (Na jó, mondjuk azt nem értem, hogy hogy lehetnek ezek valakinek a KEDVENC zenéi, mikor annyi normális zene van, de mindegy is.) 20n."

Utolsó: Ezzel a résszel nem értek egyet, de amúgy igazad van!! :))

Azért szeretem ezt a zenét (többen is írtátok hogy hogyan lehet szeretni Fluor és társait) mert nekem ez jön be... Nem tudom, mondom én inkább az a bulizós típus vagyok. ;)

2011. aug. 26. 16:54
 14/17 anonim ***** válasza:
68%
elolvastam a kérdést és a alatta lévő szövegben addig h fluor. Nem olvastam egy kommentet sem mert ilyen témakörben még az sem érdekel, és ne haragudj de így h tudom rólad h fulor a kedvenced, nekem is meg van rólad a véleményem.
2011. aug. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Rendben, megértem. :) De karácsonyra kapsz tőlem ajándékba egy helyesírási kézikönyvet!

És köszönöm a válaszodat!


Kérdező. :)

2011. aug. 29. 23:16
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

szia én pont igx vagyok és en is 13/L vok :D

am ne fogllkozz ilyenekkel csak irigyek mert ők nem képesek arra hogy valamiért igazán rajongjanak csak az érdekli őket hogy jaajj ez a zene most új és kkor ezt hallgatom mert mindenki ezt hallgatja...

2011. szept. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sem bírom Fluort,de nem vetem mega rajongóit.Mi??És enegm megaz osztálytáraim különcötnek le amiatt,hogy szinte egyáltalán nem hallgatok műzenéket.nem kell velük foglalkozni.Mindenkinek saját szíve joga,hogy mit szeret és mit nem.
2013. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!