Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legjobb haverommal összeveszte...

Legjobb haverommal összevesztem mit csináljak?

Figyelt kérdés
osztálytársak vagyunk... februárban vesztünk össze nagyon.. azóta nemnagyon beszélek vele.. eléggé szarul bántam vele.. mondjuk kiközösitettem.. de már nagyon "hiányzik" a legjobb haverral való hülyülés.. ezért irtam is neki egy levelet h milenne ha kibékülnénk és minden olyan lenne mint régen.. (persze bocsánatot kértem meg minden.. ) de aztirta h inkább az uj haverjaival van.. mit csináljak h megint jóhaverok legyünk?? :S
2011. aug. 20. 12:12
 1/7 anonim válasza:
Szerintem várj egy kicsit. Viszont nagyon fontos, hogy próbáld meg figyelemmel kísérni a barátodat és, ha szüksége van segítségre, Te legyél az első, aki segít neki. Még az sem baj, ha nem derül ki, hogy Te voltál az, aki segít. Ha valóban barát volt és Te őszintén bánod tettedet, visszataláltok egymáshoz. Remélem sikerült. Sok sikert hozzá.
2011. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.:) nemsokára suli,ugyis találkozunk minden nap..:) csak uj haverjai vannak.. velük mitcsináljak? ha mindig velük van..:S
2011. aug. 20. 15:57
 3/7 KoviAti ***** válasza:
bérelj fel rájuk orgyilkost xdxd vagy vegyél 44-es magnumot és fenyegesd meg h ha nem lesz a puszipajtásod akkor kivégzed sok szerencsét
2011. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hahahaa...XDDDD
2011. aug. 24. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Süssél neki szilvásbuktát,azt biztosan szereti:))
2011. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az igen jó régóta össze vagytok veszve. Jól megbánthattad a barátodat. De szerintem mindenkinek jár 2. esély. Ha mindig az új barátaival van akkor menny el hozzá vagy hívd fel telefonon és személyesen mond el neki hogy már nagyon megbántad , meg ilyenek. Remélem , hogy sikerülni fog, sok sikert :D
2011. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi.:) megpróbálom.:D
2011. aug. 24. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!