Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez bunkósàg a haverommal...

Ez bunkósàg a haverommal szemben?

Figyelt kérdés

az egyik osztalytarsammal beszélgettünk az egyik legjobb haveromról mert ő nem nagyon szereti.Az baj ha elmondtam róla pár dolgot pl hogy van pénzük kicsit meg a szülei foglalkozását(ami nem rossz), tehát kicsit beszélgettünk róla.sztem ez nem kibeszélés mert nem szídtam csak a bunkó természetéről beszélgettünk amit a haverom is tud.be is valja h az:D

akivel beszéltem mondtam hogy ne mondja neki meg nem is olyan.de màskor ilyet ne csinalljak azért nem?vagy nincs benne semmi nagyon rossz?


2011. okt. 9. 00:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az egyik legjobb haverodról mondod ezt úgy, hogy ő nyilván azért nem mondta el, mert nem szeretné, hogy tudják, akkor igen, elég paraszt voltál és máskor nagyon nem kéne ilyet csinálnod :D


Egyébként a bunkóság részben szubjektív is, én is az vagyok, de csak azért fújják, mert nem tudják mi áll mögötte. (:

2011. okt. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nem bunkosagnak hivnam azt, ha a baratom BARMIT kibeszel rolam es a csaladomrol, hanem indiszkretnek. Olyan szemelyes dolgokat mondtal el valakinek (anyagi helyzet, foglalkozas) amit nincs jogod kifecsegni. Te sem orulnel, ha a legjobb baratod meselne egy harmadik valakinek, hogy "te, ezek olyan soherek, es x a munkaja az anyjanak, hat nem ciki?" - na ugye, te is elgondolkodnal, hogy barat-e az ilyen. (ha en lennek az, akit kibeszeltel, nem lennek tobbet a baratod, a koszonesen kivul nem allnek veled szoba tobbet - mert ez azt jelenti, hogy sohasem tudhatom, mi az, amit locsi-fecsikent elmondasz masoknak)
2011. okt. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bánomisén ***** válasza:

Két hírem van a számodra, egy rossz és egy jó.

A rossz az, hogy pletykás vagy.

A jó pedig, hogy ezen tudsz változtatni :-)

2011. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!