Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Üdv! Még nem cigiztem, haverom...

Üdv! Még nem cigiztem, haverommal egyzser szívtunk egy papírt. Az is meggátolja a növekedésem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha "egy" van benne, az nem gátolja általában, max. ha az egy valami speciális hormon, ami pont ezt teszi. Csak úgy simán papírt?
2011. okt. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne próbálgasd mert rászoksz és megbánod!!!

Én is nagyon sokat cigiztem ,rengeteg pénzembe került és és elég sok mindenbe visszafogott ,ahogy leszoktam elkezdtet javulni a helyzet...Többet bírtam a sportban,javult a teljesítményem az ágyban,a betegségek is sokkal hamarabb átmennek rajtam és nem köhögök velük hónapokig,nem leszek tőle se büdös és másokat se mérgezek vele...Ne próbálgasd mert tényleg könnyű rászokni!!!

2011. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már vagy 7 éve cigizek, de semmi de semmi de semmi hasznom nem volt belőle. Csak az egészségemet rontottam és pénzemet költöttem el a semmire, de még most sem tudom teljesen lerakni. Annyit értem el, hogy hétvégén cigizek csak, de ezt se kéne. Ne cigiz egyáltalán!
2011. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/3 Időpont ma 17:22

Ha azt kibírod hogy csak hétvégén cigizel akkor mi akadályoz meg abba hogy ne szokjál le?Én 8 évig cigiztem nape egykét dobozzal,az első két három hét röhögve elment ,utána már mindig voltak holtpontok ahol erősnek kell lenni,amíg el nem telt egy év azt hittem hogy életem végéig megmarad bennem ez az érzés mintha akármikor rágyujtanék...Az egésznek a titka az hogy egy szálat sem szabad elszívni...Én szívtam nagyon ritkán de nem tüdőztem le és rájöttem hogy az ínyem mennyire nem bírja a bagót...

2011. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-től még nem állsz meg a növekedésben, de ha rászoksz akkor igen.


Láttam srácot akit kb. 10-nek néztem volna és 14 volt, csak idejekorán elkezdett cigizni.


Am én is azon dohányosok közé tartozom, akik 14évesen kezdték. Most 20 vagyok. Lány. Így nem olyan gáz h kb. 10 centivel alacsonyabb vagyok, mint lettem volna... Habár ha nem dohányzom lehettem volna kifutómodell... így a magasságom miatt nem...


Most én is ott tartok h nem gyújtok rá. Egyet nem bírok megállni, társaságban italozás közben... Már az is megy, hogy szünetben kávé mellett nem cigizek, holott a barátnőm 2-t is elszív, de pia mellett buliban remegek annyira kívánom...


Szánalom, hogy én aki olyan erős az élet más terén egy xaros növénytől függök...


/mondjuk füvezni meg a cigi miatt nem kezdtem el, mert tisztában voltam vele, hogy a cigit se bírom letenni, nemhogy egy drogot- így hagytam a füvet, mert az meg még jobban tönkretesz mint a cigi/

2011. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy annyi még nem gátolja meg. Nagyon nagy mennyiségben igen, de ennyitől szinte semmi bajod nem lesz.
2011. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!