Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más kamaszokat is érdekelnek...

Más kamaszokat is érdekelnek a hírek stb?

Figyelt kérdés

Most leszögezném hogy nem felvágásból írok....

15 éves fiú vagyok és már kb 3 éve olvasom a híreket(index), meg ezen az oldalon is sokszor olvasom a Pénzügy témát, de az Egészség is érdekel meg a párkapcsolatok , meg úgy általában minden..Érdekel hogy mi történik a nagyvilágban, mi miért történik. Mások is ilyenek/voltak fiatalabb korukban?? Nem vagyok stréber mielőtt ezt is mondanátok :D Köszi a válaszokat


2011. aug. 28. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
sztem az a gáz ha valaki nem tudja mi történik körülötte a világban. nem nagy cucc h 15 évesen érdekelnek a hírek.
2011. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szoktam sose híradót nézni.Csak múltkor ment valami a híradó előtt,közben meg gyöngyöt fűztem,a műsornak vége volt,de annyira belefeledkeztem a gyöngyfűzésbe,h tök mindegy volt mi megy a tvbe.Anyu meg bejön"jéé,te meg a híradót nézed? :O"
2011. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj a hírekből nem lehet okosodni.

Ugyanis olyan alacsony műveltségi szinten kell leírniuk a történéseket, hogy a 80-90es IQ-jú darabja is megértse a társadalomnak....


Persze ez csak a TV-re, újságra meg a populáris oldalakra (mint az említett index) igaz. Vannak spéci, profi híroldalak is, ahol egy mukkot nem értesz ha nem vagy szakmabeli. Na onnan lehet tájékozódni érdemben is... A többi csak maszlag.

2011. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Figyu, ilyenek után, még az se lenne durva ha a Membrán-elmélettel foglalkoznál mindennap. Inkább olvass könyvet, vagy nézz tudományos/dokumentum sorozatokat. A hírekből lószrt nem tudsz meg, főleg, hogy a fele szakértői szemmel nézve teljesen badarság, és maximum valamelyik igénytelen újságíró hülyeségét fogod tudni, nem pedig valós dolgokat.

2011. aug. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Híradót nem nézek! Nem érdekel, hogy ki, hol, hogy halt meg, hgy ölték meg, milyen baleset történt, ki mennyit lop, hol született pandamaci, stb. Ettől nem leszek tájékozottabb, a bulvártól meg egyenesen menekülök! Néha, nagyritkán elolvasom a politikai/gazdasági rovatot a napilapokban, mert hátha valami olyan dolog történik a nagyvilágban, ami 10-20 év múlva benne lesz a törikönyvekben, azért mégiscsak nagyjából képben kell legyek, mi történik mostanság...
2011. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!