Féltek a haláltól?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 18:31
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Én nemrég rájöttem, hogy nem is a haláltól félek, hanem attól hogy nem tudom lesz-e valami utána és ha lesz akkor mi... illetve attól is félek még hogy fájni fog...
2009. ápr. 15. 18:32
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha boldog vagyok igen, ha szomorú, akkor nem.
2009. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Örökre elaludni... a haláltól nem. Az esetleges fájdalomtól igen!
2009. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném. Érdekel is milyen lehet, de azért bízok benne kapok még addig pár évtizedet;)
2009. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2009. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Már nem...Csak néha...Hangulatfüggő...:/
2009. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%
A sajátomtól nem..inkább attól félek, hogy a szeretteim halnak meg. Nagyon nem várom a napot,hogy pl anyukámat elveszítem..pedig egyszer sajnos eljön. De addig van még sok-sok időnk. :)
2009. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
91%

Tök érdekes a kérdésed.

Kb. 10 éve (na, jó, lehet, hogy 15), tizenévesen borzasztóan félni kezdtem a haláltól, miután a sulinkban meghalt egy srác rákban. Féltem, hogy én leszek a következő.

AZtán én is rájöttem, hogy igazából attól félek, hogy mi lesz utána.

Ez a kérdésfeltevésem már csak azért is érdekes volt, mert lelkészcsaládban nőttem fel. Az ember azt gondolná, hogy akkor nincs kérdés. De nekem volt. Hogyan lesz utána.

Nagyon hosszú időbe telt, mire teljesen békességem lett abban, hogy utána is az lesz velem, aki megígérte, hogy velem lesz minden nap.

Persze ez lehet, hogy kegyes dumának hangzik néhányak számára, akik ezt olvassák, de tényleg így van.

2009. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Felek,de kozben kivancsi vagyok milyen lehet,mi lehet azutan,de annyira nem hogy most megtapasztaljam,raerek meg:)
2009. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én attól félek, hogy túl korán halnék meg..

De aminek jönnie kell, az jönni fog, csak remélhetőleg majd később (:

Jobban félek attól, hogy maradnék elintézetlen ügyeim úgy, hogy meghalok.. Hogy lesznek olyanok, akiknek bűntudatuk lesz, mert valamit nem vallottak be/nem mondtak el. És ha majd gyerekeim lesznek és családom, akkor attól félnék, hogy mi lesz velük innentől..

Magától a haláltól konkrétan nem (:

2009. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!