Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel szoktátok motiválni...

Mivel szoktátok motiválni magatokat egy nehezebb helyzetben?

Figyelt kérdés
ha mondjuk kitűztök egy célt, vagy van egy helyzet, amit meg kell oldani, mi az a gondolat, egy kép a fejetekben, akármi, ami előre hajt titeket? akkor is, ha nem két perc alatt elérhető célról van szó. bármi, valami, ami tényleg motiválni tud.tudom, hogy ez függ az adott helyzettől is...de van egy olyan általános gondolat, valamilyen kapaszkodó, ami segít, ha totál elvesztetted minden motivációdat? (amúgy a kérdést az ihlette, hogy pár hét múlva érettségiznem kell, én pedig sehogyse tudok rá tanulni, egyszerűen nem érzem a nyomást, ideges se vagyok különösebben, úgyhogy valamit ki kéne találnom, ami ad egy löketet)
2009. ápr. 15. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Én általában barátnőmre gondolok. Ő nekem elég motiváció egy egész életen át.


Az érettségivel ne aggódj. Úgy van megszerkesztve, hogy az utolsó tetves c... is átmenjen rajta. Én sem tanultam rá semmit, egy hét alatt elolvastam egyszer pár tételt és 5-ös lett mindenem. Ez az érettségi egy nagy semmi.

2009. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszerűen arra gondolok hogy milyen frankó lesz nekem, ha elértem a kitűzött célomat.
2009. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"senki se mondta, hogy könnyű lesz"- én mindig erre gondolok.
2009. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA&eurl=http%3A%2F%2..

Ezzel, utána mindig összeszedem magam.

2009. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi minndekinek, érdekes volt olvasni a válaszokat.
2009. ápr. 15. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!