Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiúk hogy szeretitek a lányoka...

Fiúk hogy szeretitek a lányokat? Sminkkel vagy smink nélkül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 23:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
attol függ melyik lánynak mi áll jól. van aki tényleg szép smink nélkül és az pl nagyon tud tetszeni és vonzani. a smink is tud szép lenni de csak szolidan mert ha vkin van 2kiló vakolat az már taszít
2011. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

lány vagyok de ez hülye kérdés

Például...Keira Knightley egy szép nő.

Smink nélkül: [link]



sminkkel: [link]


Sok Sminkkel: [link]


Szerintem az emberek 80%-a sminkkel-re szavazna..Smink, de módjával...

2011. aug. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kapitány_úr ***** válasza:
96%

Apróbb szem kihúzás, illetve másfelé a kevesebb smink részemről nem zavaró.

Ha egy lány (a szememben) szép, akkor elég csak módjával kiemelnie a vonásait; nem kell felesleges "extrákat" ráfestenie az arcára.

Ha viszont egy lány (a szememben) csúnya, akkor az pedig - ha sminkel - csak a vonásai hibáit fogja kiemelni.

2011. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Én a smink nélküli lányokat szeretem!


Szerintem aki sminkeli magát az nincs megelégedve és testi adottságaival.


Persze a divat is szerepet kap ebben az esetben.

2011. aug. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Én sokkal jobban érzem magam, ha ki vagyok sminkelve. Viszont szerintem nem viszem túlzásba. Többnyire csak korrektort, barna szemceruzát, szempillaspirált használok vagy korrektort, szemhéjpúdert (ecsettel alul is szépem kihúzom a szememet, mintha szemceruza lenne) és szempillaspirál. Senki nem mondta még, hogy túlzásba vinném a sminkelést, na jó, apum.

Egyébként szerintem egy szolid smink szép és én úgy vélem, hogy csak kiemeli a szépet.

Én így jobban érzem magam, ezért szoktam sminkelni egy kicsit.

16/L

2011. aug. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
A sminkelt verziónak a látványát, a smink nélkülinek az ízét könnyebb megszokni. Sőt, utóbbira rá is lehet érezni.
2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Kevés smink belefér, de ne legyen 2műanyag2 arca teljesen, mert az taszít. Ami viszont mindennél jobban taszít első benyomást tekintve az az istentelen pacsuli szag, amiről egyesek azt hiszik, hogy vonzó illat. (Tudom, nem ez volt a kérdés...)
2011. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nélkül.
2011. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jó ha egy lány természetes.:D
2011. aug. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a lány nem is szép aki csak sminkel szép ! Ha valaki természetesen szép na az az igazi szépség . És egy ember sem hordhat egész életében sminket . Szóval smink nélkül !
2011. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!