Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk tényleg nem szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg nem szeretitek ha egy lányon sok smink van? Vagy ha egyáltalán van? Szájfényt ruzst a szájon szeretitek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A smink akkor jó ha kevés! Én inkább a szájfényt találom izgatóbbnak. (23/hím)
2010. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem rajongok a túlzott sminkért, de van egy dolog, amit imádok, és minden lánynak jól áll.

Ha sötét szemceruzával kihúzza a szemét. Vadító, és nem láttam még oylan lányt, akin ne dobott vna kicsit(Y)

20F

2010. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szájfényt meg rúzst hova máshova kennél még ha nem a szádra?

Taszít, ha egy műanyag arcba kell néznem, viszont minimális mennyiségben nagyon vonzó tud lenni.

Szempillaspirál, szemceruza, talán szájfény és bővensok.

2010. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
csóknál a szájfény rúzs nem zavar titeket?
2010. máj. 23. 12:52
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne kenjen össze vele, akkor nem. bár ha szanaszét van rúzsozva az illető, az nem jön be.
2010. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak a kevés smink a jó, de egy lány ne a sminktől legyen szép, mert reggel ébredés után nem akarok megijedni tőle.
2010. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
A rúzzsal az a baj hogy nagyon nehezen kopik le a dákomrol...
2010. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Ameddig az a lány nem a barátnőm,addig felőlem bohócnak is festheti magát,max pofán röhögöm.De ha egyszer a barátnőmmé avanzsál,akkor már igenis elvárom,hogy normálisan nézzen ki,és egyáltalán ne kenegesse magát ilyen szarokkal.
2010. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Én kifejezetten utálom. Mi a jóégnek az... semmi értelme.

18/F

2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szeretem a sminket, mint az elözö hozzászóló mondta max a szemceruza, de semmi egyéb :D Rúzs csók miatt nem jó :D Más egyéb az arcára meg a puszi miatt :D Szóval nem f/18
2010. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!