Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs önbizalmam. Mindenki...

Nincs önbizalmam. Mindenki piszkál. Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. Koromhoz képest elég magas. Úgy 165 körül. Az osztálytársaim kisebbek és nagyon bunkók. Mindíg piszkálnak. Belekötnek a magasságomba, a ruháimba és mindenbe. Egy lány az osztályból pedig olyan bunkó, hogy mindíg beszól már úgy, hogy észre se veszi magát. Utána meg engem állít be a hazugnak..meg ellenem akarja fordítani a barátnőimet. 1-szer már sikerült neki. Szóval csúfolnak meg ilyenek. Irigyek rám, mert én vagyok az osztály Jókislánya.... -.-' Nem tudnak kivel foglalkozni, csak velem. Teljesen elvették az önbizalmamat. Utálom magamat. Mit tehetnék, hogy az önbizalmamat visszahozzam?? Iskolaváltás szóba se jöhet:S. egyszer mondtam a szüleinek, de ők nem egyeznének bele. Úgyhogy suliváltást ne írjatok.


Előre is köszi a válaszokat:)


2011. aug. 22. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
hát, figyelj. úgy gondolom, hogy ezért te is hibás vagy. az ilyen szivatást vagy csírájában elfolytod, vagy mindig te leszel a szivatás alanya. legyél gonosz, keresd meg rajtuk a hibát, szégyenítsd meg őket és akkor majd nem fognak szivatni, mert látni fogják, hogy hoppá, ez így mégsem olyan jó. de amíg gyenge vagy, addig ne csodálkozz. én mondjuk azt nem értem, hogy nálunk azért ilyen korban már nem volt menő a csúfolódás, inkább kezdődött a pasizás, csajozás. meg ahogy így körbenézek a te generációdnál már azok képezik a kisebbséget, akik még nem élnek szexuális életet... és közben meg ilyen gyerekes dolgokat csináltok... LOL :D
2011. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat:D Amúgy, hát igen szerintem is az osztálytársaim inkább pulyák mint normálisan gondolkozó tinik. Menjenek vissza az oviba!:D
2011. aug. 23. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!