Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szólnál, ha az utcán...

Mit szólnál, ha az utcán odamenne hozzád egy 20 éves fiú és megkérdezné, hogy van-e kedved beszélgetni?

Figyelt kérdés

Légyszí' komolyan válaszoljatok és azt is írjátok meg, hogy hány évesek vagytok.

Köszi!


2011. aug. 25. 20:29
1 2 3 4 5
 1/42 szamóca.. ***** válasza:
90%
hát az attól függ hogy néz ki.
2011. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem 20 vagyok de fiú és tapasztalatból mondom hogy van aki elküld és van aki nagyon kedvesen fogadja. Nyilván kell egy minimális ész hogy kiszúrd ki az akit nem érdemes leszólítani.


Egyébként ha az elutasítást belül le tudod kezelni (és mosolyogva barátságosan fogadni) akkor jó móka. De ha megsértődsz a visszautasításon és félsz hogy mit fog szólni a következő ha megszólítod... Akkor inkább mással töltsd az időd :)

2011. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem barátnőt szeretnék, hanem barátot. (Mármint sima barátot.)
2011. aug. 25. 20:33
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

megkérdezném, hogy nem ülünk-e inkább be valahova

19/L

2011. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
megijednék O.O
2011. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
hát, hozzám gyakran odajöttek anno a strandon. elsőnek egy akkor 19 éves fiú (én is annyi voltam akkor). csak odajött, megkérdezte, leülhet-e arra a padra, amelyiken ültem, és elkezdtünk beszélgetni. ez 17 éve volt, azóta is jó barátok vagyunk. meg közben történt más is, de azt most itt nem részletezném:)
2011. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Ha fiúkkal akarsz kezdeni akkor könnyebb a dolgod.

Mi a szemedbe mondjuk ha nem vagyunk rád kíváncsiak.

Viszont meg nem fog verni senki, szóval ha kedvesen mész oda és bunkó reakciót kapsz, akkor veled semmi gáz, a csávóó bizonyította hogy barátként valszeg nem érne semmit....


19/L-nek: tipikus :) erre én azt reagálnám hogy én többet érek mint hogy kávéval/kólával akármivel megvegyem egy lány társaságát... Nincs szükségem arra hogy fizessek a nők tiszteletéért :)

2011. aug. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
Biztos meglepődnék. De attól függ hogy mit csinálok és kivel vagyok lehet hogy beszélgetnék vele. :) 21L
2011. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 szamóca.. ***** válasza:
ma 20:40 ez a tipikus. ki mondta hogy te fizetnél?
2011. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Szamóca: vannak elveim :)
2011. aug. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!