Szoktatok álmodozni?

Figyelt kérdés
Én sokszor szoktam, olyan jó érzés. :) Pl. ma nézelödtem egy áruházban a könyvek között, és találtam egy gyönyörü könyvet. Nagyon szép képek voltak benne, egy szegény hercegnöröl szólt, és teljesen elmerültem a képek nézegetésében, beleéltem magam a szerepbe, pedig csak a képelet néztem. úgy éreztem, lebegek. :) Szoktam arról is álmodozni, hogy mit csinálnánk a szerelmemmel, ha lenne. sok mindenröl, de persze nem egész nap, csak néha, amikor nincs semmi dolgom, és elmerülök a gondolataimban. Én imádok álmodozni, nagyon romantikus alkat vagyok. :)) És ti? 15/L
2011. aug. 27. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
detto! :D Én ilyenkor sok mindenre szoktam gondolni... álmodozok, alternatív folytatást gondolok 1 történethez meg ilyenek :D
2011. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:))

Ja, és még néha úgy érzem, hogy az életem egy film, és kivülröl látom magamat a gondolataimban. :)

2011. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én azt hittem, hogy egyedül vagyok ezzel.

Örülök, hogy nem :))

2011. aug. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak nehogy leszokj erről kedves kérdező :)

Álmodozni szép, jó és hasznos is. Én tapasztalatból mondom :)

2011. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre is sokat álmodozom. Nagyon jó dolog tud lenni, csak olykor rossz érzés 'felébredni' és tudatosítani hogy csak álom, és nem a valóság.
2011. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is szoktam.de én le is írom őket,egy fanfictionban(a kedvenc bandámról csinálom).

és ez jó dolog,csak arra kell vigyázni,hogy nem szabad nagyon túlzásba vinni,mert az sem jó,ha csak álomvilágban élsz.

2011. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Walk With Me ***** válasza:

Én is sokat álmodozom, főként párkapcsolati jelleggel. Milyen jó lenne az imádott lánnyal... Ezek nem szexuális jellegű álmok (jó olyan is előfordul :]), hanem ilyen "hétköznapiak", hogy sétálunk, megölelem, nevetünk, beszélgetünk stb és olyan szép, olyan jó kedvem lesz tőle. Aztán feleszmélek, és nincs sehol. :(


Nagyon el tudok merülni benne.

2011. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!