Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szoktál álmodozni, lebegni a...

Szoktál álmodozni, lebegni a föld felett?

Figyelt kérdés
Én folyton a föld felett lebegek sajnos...
2010. ápr. 2. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem jógázok
2010. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régebben ezt álmondtam mindíg.Mostmár(vis ezt is régebben xD)h egyre nagyobbra tudok ugrálni,és ott mutatom az osztálytársaimnak h én ilyet is tudok...
2010. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En mar almodtam,azt egyszer,hogy a holdon vagyok,asztan hirtelen leesek rola,es bezuhanok a Foldbe,az agyamba.xD:D
2010. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
folyamatosan ezt teszem
2010. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sokszor elképzelem milyen lehet másképp élni mint most, abban a világban ahol nem hallani rossz dolgot csak jót és folyamatosan csokit enni de közben neem hízol, barátokkal lenni mindig de nem iskolában, határtalan tudással amit sose kell tanulni... de mindez csak álom... SAJNOSSSSS pedig milyen jó lenne.... képzeljétek csak el.... :):S
2010. ápr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én is mindig álmodozok, egy tanács ellene :

meditálj :p !!! de tényleg jó (!!!)

2010. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én sajnos a suliban is...
2010. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!