Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok álmodozni az ex-szel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok álmodozni az ex-szel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Folyton azon kapom magam, hogy olyan helyzeteket képzelek el, ahol az exem rájön hogy milyen hülye volt hogy elhagyott, és ahol én vagyok a főszereplő. Ilyenkor a lelkem picit megnyugszik, de csak egy kis időre, mert tudom hogy ez az egész ábrándozás nem igaz..


El akarom őt felejteni végre.. hogyan szokhatnék le erről az álmodozásról? Általában utazás közben jön csinálom. :/

21/L


2011. jún. 30. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoktam, de mi már több szüneten túl vagyunk (most is az van, remélem, nem végleges), és mindig rájön, sőt, alapvetően tudja, mit veszít, máshol van a gond.
2011. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. (standard, egységnyi hülye) válasz: sportolj.


2. válasz: amint az eszedbe jut, kezdj más szép élményedre gondolni, vagy más vágyadra. Működhet a "Minden gondolat egy úszó farönk" módszer speciális változata is, a "Minden exem-es gondolat egy úszó farönk". Utazásnál elképzelsz egy folyópartot, és ha jön a JajDeJóLenneHaMostAzExemHátulrólÁtölelne gondolat, meglátsz egy rönköt a vízben úszni, ami ez a gondolat. Szépen megnézed, ahogy eltűnik a szemed elől, és máris nyugodtabb vagy.

2011. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!