Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdekelnek a teljesen...

Miért érdekelnek a teljesen lényegtelen dolgok? Miért vagyok ilyen? Hogy mondjak nemet? Befolyásolhat hogy utálok itt lakni?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy érzékeny lelkű vagyok, mert bármin elsírom magam, olyan dolgokon is, amire más azt mondja hogy ,,szard már le". Ha valamit nem jól csinálok, pl. a suliban, akkor rettegek közéjük menni, mert tudom hogy amennyire nem kedvelnek, úgy le is rendesen le is fognak járatni. Ha rajz órán, valamelyik bunkó osztálytársamnak nincs valamije, és tőlem kér, nem merek nemet mondani, mert félek hogy hangoztatják, és irigynek tartanak. de elegem van belőle, hogy azt hiszik én vagyok a csicskásuk. Ez van, akkor is amikor kérdezi a tanár hogy megyek e kirándulni. Semmi kedvem. Sosem mondtam még ki nekik meg neki másnak a véleményem, ha rólam mondanak valamit azt eltűröm. Egyszerűen félek nemet mondani. Érdekel hogy mennyire fog fájni lelkileg. Mások ezt rég leszarják, nem törődnek velük. Meg ha látok valakit az utcán, akit még soha azelőtt nem láttam, és nem is ismerem, akkor amikor később vissza gondolok rá, eszembe jut, akkor meg azon agyalok hogy mit csinálhat. Ez pl. miért érdekel? 12/L
2010. jún. 9. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi. velem is ez van. (13/L)

És, asszem hogy ezt ki kell nőni. Már engem is megfolyt az egész, mert nem tudok nyugodtan o-kirádulásra menni, mert tudom, hogy megint az lesz, hogy csicskáztatnak. Na szóval, annyit tehetsz, hogy ...

fogalmam sincs. Áhh, sz.ar egy helyzet ez. Nyugi itt a nyár, nincs suli, nincsenek f-aszfej "barátok". Próbálj megváltozni a nyáron. Én ezt fogom tenni.

2010. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

ismerős a helyzet, pedig én már majdnem 20 vagyok (lány).

engem is sokszor teljesen lényegtelen dolgok érdekelnek, pl.: ki mikor született(napra pontosan)-akár olyanoké is érdekel, akiket nem ismerek, v sose láttam, csak pl. rábukkanok iwien-sztem ez se normális:D, mégis érdekel.

erre csak azt tudom mondani, amit egykori töritanárom: "mindenkinek van egy hülyesége":)

lehet, h ezt kinövöd, de az is lehet, h ez később is megmarad, bár valószínűleg, ha tényleg fontos dolgok kerülnek előtérbe az életedben( pl.: férjhez mész, gyereked lesz), akkor sok minden megváltozhat a gondolkodásodban, és -ne feledd-idővel mindenki változik!

szerintem nem kell ezen annyit agyalni, fiatal vagy még, sokat fogsz változni, örülj a szép dolgoknak az életedben!

Minden jót kívánok!:)

2010. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2010. jún. 11. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!