Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Facebookra kiraknak képet 100...

Facebookra kiraknak képet 100 emberről hogy ők a legjobbak, közbe az ilyesféle embereknek nincsenek is igaz barátai, mire jó ez?

Figyelt kérdés

miért jobb a mai világba a sok haver ,minél több annál jobb mint hogy lenne egy tényleg igaz barátod???


ugyanez a szerelemnél .a csak minél több haverral "gyúró" embernek sosem lesz komoly kapcsolata, mer nem tudja komolyan venni a másikat. ez az én álláspontom ,de győzzetek meg ha nem így van

18f


2011. aug. 28. 22:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

jah.pont ez a baj h túlságosan akarom:\

és igen pont úgy van ahogy mondod ,ha megyünk partyzni az cask azért van h jól beb.sszak aztán akkor már jó velük. igaz h nekem nincs efféle igényem de jobb mint unatkozni:S

köszönöm a válaszod

2011. szept. 2. 20:28
 12/13 anonim ***** válasza:
az lehet , hogy jobb, mint unatkozni(már akinek), de szerintem miután kijózanodsz már kicsit sem kellemes belegondolni abba, hogy számodra tök érdektelen emberekkel züllesz, teljesen értelmetlen és felesleges amit csinálsz. Másfelől megértelek, hogy sz.r egyedül.
2011. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

rossz helyen próbálok barátkozni, de az a vicc hogy sosem éreztem túl jól magam velük ,mindig volt eyg kis félelem mikor velük mentem hogy most vajon hogy fognak lepipálni a dumájukkal:S



egy nagyon jó barátom van ,az is megy eygetemre pestre szval jól megszívtam

2011. szept. 2. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!