Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt hogy fogadjam el? Nagyon...

Ezt hogy fogadjam el? Nagyon érzékenynek számítok?

Figyelt kérdés

Szóval ma volt az évnyitó, a tanár elmondta, hogy melyik tanár mit fog tanítani. 12.- es vagyok, már 2 éve ugyan az a gyakorlatoktató tanított, de most lecserélték, nem tudom miért. Nagyon szerettem, tényleg, de a mostanit nagyon fogom utálni, mindenbe beleköt, semmi sem jó neki és heti 3-4 órában (egymás után) nem lehet elviselni. Azért tudom, hogy milyen, mert nyárigyakszin ő volt velünk egy ideig.

Van még egy tanár, őt szintén utálom, de nem csak én, hanem mindenki. Szintén elviselhetetlen, heti 2 óránk lesz vele, lehet, hogy egymás után.

Még azért van változás, de ezek miatt nagyon ki vagyok akadva. Lehet, hogy mást ez nem visel meg, de engem igen.


2011. szept. 1. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
próbálj összebarátkozni vele! például ha van facebook profilja, akkor írj rá, hogy hogy van tanárnő, régen láttam, ha hiányzik, akkor mikor jön újra!
2011. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!