Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam el magam végre?

Hogyan fogadjam el magam végre?

Figyelt kérdés
az a problémám hogy nagyon nem vagyok meg elégedve a külsőmmel, nagyon vékony vagyok és esetlen (170cm/48kg )szeretnék hízni, de sehogy se sikerül. szeretnék divatos lenni, de az igazán jó cuccok csak a new yorkerbe vannak, meg ilyen helyeken. és az nekem nagyon drága. hogyan nézhetnék ki jobban, és hogyan legyek magabiztosabb? nem tudom elfogadni magam, mindig csak azt látom hogy másik milyen jól néznek ki, milyen magabiztosak, és olyan érzésem van hogy az utcán mindenki engem néz hogy milyen csúnya vagyok.
2011. okt. 16. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:

Először is irány a konditerem.

Ha hízni akarsz, akkor ne többet egyél, hanem inkább egy nap 7-szer egyél kis adagokat. Ezzel arra ösztönzöd a szervezetedet, hogy kevesebb tápláléktól minél több tápanyagot építsen a szervezetedbe.

Divatos új cuccok, turkálok, esetleg internet, vatera, stb..

2011. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiú/lány vagy? és hány éves?
2011. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15/L köszönöm eddig a választ:)
2011. okt. 16. 18:25
 4/11 anonim ***** válasza:
pszichológus segítségét kéne kérned.
2011. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mert?
2011. okt. 16. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:

mert önbizalomhiányod vagy.

én is jártam és sokat segített,hogy kibéküljek végre magammal.

2011. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
le tudsz írni pár dolgot, hogyan segített?
2011. okt. 16. 18:41
 8/11 anonim ***** válasza:

Kukoricakonzervet egyél meg naponta 2x legalább. Ne igyál energiaitalt mert az csak vízhajtó. Mielőtt konditerembe mész vegyél vagy szerezz be ,egy karos súlyzót. Csinálj meg 2 naponta vele legalább. Ne vidd túlzásba mert akkor leég úgymond az izom..

A divatnak meg sok ága van. Egyél mindíg ha ráérsz. Ne hanyagold el a reggelit igyál sokat. De ne kólát. hanem vizet vagy teát.. Én is ilyen problémákkal küzdöttem 17-18 éves koromban. Sokszor elkezdtem edzeni is de nem használt Aztán ráébresztett egy gyúrós haverom hogy baromi rosszul csináltam. Onnastól kezdve hogy jól csináltam rakodtak rám a kilók most 73 kg vagyok. Enni kell reggel délben este meg amikor csak lehet. Ez legyen a hobbid. Később figyeld meg egy kínai pólóba is menő és divatos leszel.. Meg ne vegyél 3 számmal nagyobb ruhát hogy nagyobbnak tűnj .. ezzel csak rontasz a helyzeten. :) Én is volt hogy bő pólókba jártam de kb mint a denevérember úgy nézhettem ki. XD Ja és haveromékhoz jártam a konditerembe sokáig. Nehogy aszt hidd hogy a gyúrás drága hobbi.. Max a többlet kajálás.. :) Például mi betonból öntöttük ki a nagy súlyokat annó mérlegen. tudod ki veszi meg a 10 kg os arnold csilivili 8000 Ft súlyt.. :D Sőt a húzógép is egy csiga volt a plafonon egy lóca alatta... lehetett húzni a betonsújokat a másik végén.. :D Nesze neked 200 ezresgép 1000 Ft ből.. :D

Sok sikert és kitartást.

Mondom nekem így sikerült felszedni sok kilót. Már már attól kell félnem azóta hogy elhízok. :)

2011. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát igazából már maga az,hogy van kinek elmondanod,hogy mi bánt és tényleg meg is ért,mert igaz,hogy a barátaid is meghallgatnak,de ők valahogy nem tudják átérezni a helyzeted annyira,mint egy kívülálló szakember.

[link]

pár tipp hátha segít:)

2011. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaa most olvastam hogy lány vagy... Bocsi.. XD

Egy lányt nem kilóra mérnek. Nem kell hogy legyen ütőereje stb.. Jó haj rengeteget javít a dolgokon meg a festék mindent elfed.. :) A srácok nem azt nézik hogy mi az emblémája a ruhádnak. :D

Amúgy honnan tudod hogy nem vagy figyelembe véve?? Én fiatal tini koromban beleszerettem egy csajba de sose mondtam meg ezt neki..

2011. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!