Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan fogadjam magamat el?

Hogyan fogadjam magamat el?

Figyelt kérdés
Nem bírom együtt élni saját magammal! Hányok magamtól: rosszul vagyok attól, aki és ami vagyok. Gyűlölök együtt élni az emberekkel és nő lenni. Folyton az jár az agyamban, hogyan kéne megszabadulni magamtól, de nincs hozzá igazából bátorságom. Nem tudok és nem is akarok a jövőbe előre nézni, mert nem látok semmi jót. Egyszerűen az élet, amit a jelenlegi körülmények ígérhetnek nem kielégítőek számomra.
2011. okt. 22. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon el lehetsz keseredve, mert rengeteg olyan probléma van ami valósággal megkeseríti és nehezíti az életünket, de ne vedd ennyire tragikusnak az életet, kicsit élvezd, azt a kis jót ami van!!!vagy semmi jó nincs már neked???irj privátba ha gondolod....
2011. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
néha én is így érzek de olvastam valahol olyant, hogy ez gyakran minden embernél megvan, foleg ha tinedzser. de nem kell semmiert elkeseredni, mert ezt szerintem csak te latod igy. és mondom én is néha, sot talán gyakran én is így érzek, hogy allandoan ki vagyok akadva magam miatt
2011. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na mesélj már mi az amit nem bírsz magadban? így elég nehéz hogy nem nagyon írtál semmi konkrétat, meg hogy jutottál idáig

pszicológus? hátha tud segíteni, vagy ha csak beszélgetni akarsz rám is írhatsz nyugodtan

2011. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Nagyon örülök, hogy feltetted azt a kérdést! Hidd el, ez volt az első lépésed a gyógyulásod felé! Problémád van, segítséget kértél. Ez nagyon jó döntés volt, és teljesen önállóan tetted meg. Sokan még eddig sem jutnak el, hogy egy anonim fórumra megírják, amit éreznek.

A jövőbe előre látni nem lehet. Az, ahogy elképzeled a jövőt, csak annyiban segíti a tényleges megvalósulását, hogy tudat alatt erre fogsz törekedni. Így tehát hagyd nyugodtan a jelenleg elképzelt rossz, sanyarú jövőképet, tekintsd tárgytalannak.

Vannak szituációk az életben, amikor azt hisszük, ennél rosszabb már nem lehet. Arra viszont nem gondolunk, hogy ha rosszabb már nem lehet, akkor bármi is következzen, csak javulást hozhat. Hidd el, néha egész kis löket is elég (egy új ismeretség, egy motiváló gondolat, könyv, film) ahhoz, hogy meginduljon a "gödörből való felemelkedésed"


Nem vagy egyedül, rengeteg emberrel történik ugyanez, mint veled. Sok hasznos anyag (film, könyv, weboldal, előadás) létezik, melyeket segítségül hívhat az ember, ha szüksége van rá.


Jómagam is egy hasonló témával kapcsolatos blogot írok néhány társammal. Bátran írj privát üzenetet is, vagy hozzászólást a blogban, ha szeretnéd, hogy meghallgasson valaki. Tanácsokkal és az előbb említett anyagokkal is szolgálhatok.

Ez az ajánlat bárki számára él.

A blog: [link]

2011. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. okt. 23. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!