Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy éljem...

Mit csináljak, hogy éljem túl? (normális válaszokat)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már végső elkeseredettségemben fordulok hozzátok, örülnék, ha megtisztelnétek pár normális és hasznos tanáccsal.

Tavaly kerültem egy új osztályba, ahol kisebb klikkek alakultak ki. Mi 6-an voltunk (lányok). Egy ember az idő elteltével leszakadt, maradtunk 5-en. Persze az 5 ember között volt, aki jobban bírta a másikat..aztán egyik napról a másikra, az egyik csaj bejelentette, hogy utálja a legjobb barátnőjét, elmondta minden titkát, porig alázta és lelkileg kicsinálta. Maradtunk 4-en. Sajnos az idők folyamán nagyon megbíztam bennük, minden titkomat elmondtam nekik ( pl. egy tanárral találkozgattam, akit akár ki is rúghatnak, ha kiderül) szóval emiatt vagyok már velük. De félek, hogy nem érdekli őket, hogy mi lesz a tanárral vagy velem és egyik napról a másikra megutálnak, kiközösítenek.. Szervezek közös programot, de általában senki nem ér rá..stb..valaki segítsen, mit tehetnék? :/


2011. szept. 2. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem látom mit veszíthetsz?

Legrosszabb esetben téged is kiközösítenek de hát jajjúristen egy rakás szemét nem akarja hogy köztük legyél... Igazából jobban jársz...


Másrészt az teheted hogy tanulsz az esetből és legközelebb jobban megválogatod kikkel veszed körül magad és mit mondasz el nekik.


Nem hibáztál, semmi gond nincs, ilyen az élet. Tanulni kell kiismerni az embereket és kiismerni ki jó barátnak...


Mellesleg haverkodj fiúkkal. Megbízhatóbbak mint a lányok. Sokkal.

2011. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kajakra? sztem a lányok többsége normálisabb mint a fiúk legalább is az én osztályomba
2011. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mindig is a fiúkkal jöttem ki. A legjobb barátom is egy srác. De az a gáz, hogy az osztályban 3* annyi lány van, mint fiú, de ők is ilyen töketlenek.
2011. szept. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!