Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan hogy utálsz x...

Van olyan hogy utálsz x személyt de nem tudod miért?

Figyelt kérdés

Szal. van egy ismerősöm akit minden ok nélkül utálok. Ki nem állhatom.

Volt már ilyen veletek is? vagy csak nekem van ez?


2011. szept. 3. 15:28
 1/7 anonim válasza:
100%
nekem is volt, de most nagyon jóban vagyok vele
2011. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Félig-meddig mondhatjuk. De ha "ok" nélkül utálok valakit, úgy hogy nem ismerem meg semmi, akkor max azért unszimpi nekem mert látásra valahogy taszít, ilyenek pl a pózerek, meg egyéb másokat lenéző tekintetű fiatal egyedek.
2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ismerem, mert járunk hozzá lovakkal, de egyszerűen nem csípem a búráját :D

Pedig nem igazán szólt be csak nem birom :DD

2011. szept. 3. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég undok dolog valakit ok nélkül utálni...

de sajnos én is ilyen vagyok :) csináljon bármit az illető akkor is utálom egyszerűen nem szimpatikus ...ennyi :) L

2011. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

ha tőled nagyon különböző az a személy, akkor kialakulhat unszimpatikusság. ha nem úgy csinálja a dolgoat, ahogy te szoktad, akkor nem tartod okosnak, sőt butának vallod.


dr. Pataky Csaba

pszichológus

2011. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mégiscsak van valami oka? :) Én azért nem bírok egy csajt az osztályból, mert szinte teljesen egyformák vagyunk belsőleg, mégis lenéz engem.
2011. szept. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszi.

Max az lehetne az oka hogy állandóan beleokoskodik mindenbe, de ha más csinálja akkor nem nagyon érdekel szal. nem hiszem hogy ez az oka :)

2011. szept. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!