Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek valóban igaz,...

Szerintetek valóban igaz, hogy az az igazán boldog ember, aki meg tud nevezni legalább egy személyt, aki nélkül nem tudna tovább élni?

Figyelt kérdés
ti meg tudtok nevezni valakit? szerintem igaz ez a mondás, mióta hallottam azóta elgondolkodtam rajta, és mióta ismerem ezt az illetőt valóban azt érzem, hogy nélküle nem tudnék élni, annyira közel van és a mindennapjaim része. gondolkozzatok el ti is a kérdésen. lehet ez egy barát vagy akár a szerelmünk, én nem árulom el, hogy nekem ki az a személy, de állítom, hogy nélküle sosem tudnék boldogan élni már...
2011. jan. 5. 12:25
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
még egy megjegyzés mielőtt válaszolnátok, én úgy gondolom, hogy az aki nem tud megnevezni egy ilyen személyt sem, ahhoz senki sem áll elég közel, és nem lehet igazán boldog, csupán max elmondhatja, hogy van sok ismerőse, haverja, de ha egyet sem tud kiemelni, ugy gondolom nem boldog igazán. erről ki mit gondol? szülőkben most ne gondolkodjunk, az élet velejárója, hogy elveszítjük őket egy napon, barátban, testvérben, vagy szerelemben gondolkodjunk.
2011. jan. 5. 12:30
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Elég törékeny boldogság lehet.
2011. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
nem egészen értelek
2011. jan. 5. 12:40
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem tud élni egy másik személy nélkül, az kapcsolatfüggőség.


Egy pszichiáter egyszer azt írta egy könyvben, hogy még a heroinfüggőség is jobb, mint a kapcsolatfüggőség, mert hernyót bármikor vehetsz, de egy másik ember nem fog mindig a rendelkezésedre állni.

2011. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, az igazán boldog ember az, aki egyedül is jól érzi magát, a boldogsága nem egy vagy több másik személytől függ...
2011. jan. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
te így értelmezed, én nem. a kérdés pedig nem ez volt, felelj inkább arra, neked vany egy ilyen személy is aki elég közel van, vagy csupán sok felszínes kapcsolatod van? mert én azt vallom hogyha valaki igazán közel van, azt nagyon nehéz elengednünk, most nem azt mondom hogy öngyilkosok leszünk ha meghal vagy valami, csupán nagyon megvisel és jóidőbe telik míg helyrejövünk, mert pótolhatatlan.
2011. jan. 5. 12:52
 7/28 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy többféle boldogság van, nem mindenkinek egy párkapcsolat a mindennek a teteje, még ha tényleg nagyon szereti is egymást a két ember. Nekem nincs ilyen ember, bárki nélkül tudnék tovább élni, nem viselne meg senki elvesztése, mégis boldog vagyok, nem hiányzik semmi.
2011. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ha téged nem viselne meg senkinek az elvesztése, az azt jelenti senki sincs hozzád igazán közel, senkit sem érzel elég fontosnak, és hiába írod, hogy te boldog vagy így, azért ez valahol szomorú.
2011. jan. 5. 13:05
 9/28 anonim ***** válasza:
anyu, apu, papa <3
2011. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én nem érzek ebben semmi szomorúságot, ergó semmivel sem kisebbíti a boldogságomat. Ahhoz hogy te mit gondolsz róla meg nekem semmi közöm.
2011. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!