Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy napokig depisek/zárkózottak voltatok, úgy hogy az okát sem tudtátok?

Figyelt kérdés
Tudjátok nem vagyok ilyen zárkózott, de valamiért az utóbbi 1-2 napban nagyon depis vagyok, csak emellett még az okát sem tudom, ha tudnám tennék ellene, de sajnos fogalmam sincs miért vagyok mostanában ilyen. Aki már volt így és sikerült "vissza jönnie az életbe", adna nekem valami tanácsot, vagy bárki aki tud?
2011. szept. 3. 20:49
 1/6 Gyulusss válasza:
Én már jóideje ezzel küszködöm, váltakozva követik egymást elég durva lehangoltságok 1-2 hétig, majd jobb időszakok, váltakozó hosszúsággal .1-2 nap nem jelenthet problémát,jobban leszel majd. Ha több, mint két hétig fenn áll a tünet, szerintem az a baj. Talán az időjárás is lehet az oka. Hány éves vagy?
2011. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, gyakrabban előfordul szal ha elmúlik napok, vagy hetekkel később újra ilyen depis leszek, de általában nem szokott hetekig tartani. 16/F
2011. szept. 3. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
fu én nemtom...nyáron egész nap bennt voltam,ki se mozdultam csak 2hetente egyszer...szeretem a társaságot,de most nem vágytam senki társaságára,de most h elkezdődött a suli,örülök a barátnőim miatt,de egyben utálom is a tanulás elveszi a kedvem...én nem érzem h probléma lenne velem...:)) 14/L
2011. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyulusss válasza:
Szerintem a korod az oka (nem, nem az, hogy öreg vagy) Ilyen ez a pubertás kor :) A hangulatváltozás ilyenkor természetes. De szerintem a nap segíthet. Ha jó az idő menj ki a szabadba.
2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy kutyánk, vele szoktam játszani az udvaron, most is jó idő van ilyenkor mindig kimegyek hozzá, és ez jó is, mert elfeledteti minden problémámat egy időre :D
2011. szept. 4. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
no problem :D
2011. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!