Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem ez elég...

Mi történik velem ez elég fura. :S?

Figyelt kérdés
Nos most mentem gimnáziumba, és eddig nemnagyon törödtem a csajokkal mert általánosba nemvolt csak pár csaj azok se érdekeltek, de most... nem eszem illetve alig fura érzés eddig azzal se törödtem hogy csajozzak viszont most eléggé. Most egyfolytába edzek hogy lefoggyam azt a pár kilót és tudok jó pár órát elülni magamba és gondolkodni illetve mostmár nemis kockulok annyit.
2011. szept. 4. 15:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valamit elirtam vagy ilyesmi előre is bocs.
2011. szept. 4. 15:42
 2/5 anonim válasza:
Miért lenne fura? Tetszeni akarsz, vágysz már egy barátnőre.
2011. szept. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát csak mer ez nemvolt még ilyen?:D itt is olvasok pár kérdést amiben úgy jön le az egész hogy nagyon jó lenne érdekes...
2011. szept. 4. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
-?
2011. szept. 4. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
ez van velem is .de rá kell jönnöd hogy nem szabad erőltetni a dolgot. a csajok elijednek akkor
2011. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!