Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történik velem? Talán...

Mi történik velem? Talán depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt kezdődött, hogy lehangolt lettem. Azóta tényleg csak a nagyon fontos eseményeknek tudok örülni. Meg most, hogy elkezdtem buliba járni annak és a piának. Úgy érzem csak ettől tudok felszabadulni. Ezenkívül elnyomom az érzéseim. úgy érzem, hogy senki sem ért meg, és mindig azt érzem, hogy valaki figyel. gyakran gondolkozok a halálon is. Konkrétan nem akarok meghalni de foglalkoztat a dolog ,meg hogy mi lenne ha meghalnék. Mi történhet velem? ÉS hogy vethetek véget ennek az évek óta tartó dolognak?
2011. szept. 20. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden rossz szándék nélkül, mennyi idős vagy?
2011. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17
2011. szept. 20. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
jól fogalmaztál, szal biztos nem trollkodni akarsz, de sejtheted h a GYIK nem a legideálisabb felület egy ilyen téma megvitatására, iylen súlyos kérdésre sose fogsz használható választ kapni :C
2011. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmmm. Túl kellet volna esned rajta már. Mint mindenkinek, neked is első sorban azt tudom ajánlani, hogy járj sportolni és kirándulni ha engedi az időd, az energia meg ne érdekeljen, akkor is menj el, ha fáradt vagy. A sport az ember testét, a természet a lelkét vidítja fel. Ha ez nem jön be fél éven belül, akkor szerintem menj el pszichológushoz.
2011. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ember én is így érzek, próbálom elnyomni mind azt a szar érzést ha pl úgy érzem figyelnek, vagy ha nem jön oda hozzám senki beszélgetni:\


egszer voltam pchiszhológusnál ,de akkor még nem vettem komolyan a dolgot most már mennék ,de cinkesnek tartom ezért szólni a szüleimnek akik amúgy sem értik a gondom

18f

2011. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel csak a magam érzéseit érzem, csak azt mondhatnám, én is ilyen vagyok. de szerintem sokan, talán mindenki/a legtöbb főleg fiatal átesik ilyen gondolatokon! talán depresszió, talán csak bekavar az élet. nehéz a felnőtté válás. talán keress fel szakembert. jobb, mint évekig "sötétben nézni a világot".
2011. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!