Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor beszélgetek osztálytársa...

Mikor beszélgetek osztálytársakkal szinte mindig van bennem egyfajta gátlás, nem tudom átadni magam a beszélgetés témájának? Mitől lehet hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

mit tegyen hogy ez ne így legyen?


olyan gondolataim vannak néha a beszédpartnertől függően, hogy pl"te egy unalmas ember vagy ,de azért beszélgetek veled.." vagy "te nagy dumás vagy neked van 500 haverod hogy hogy velem beszélsz" "vagyok én annyira király hogy megérdemeljem azt hogy veled beszéljek" ... és mindeközben beszélgetünk, néha el is kalandozik a figyelmem és tök cink hogy nem tudom mit mondott az illető


hasonló veletek? hogyan változattatok?

18f


2011. szept. 7. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem is hasonló a helyzet, néha teljesen elveszem a gondolataimban, amikor velem beszél valaki. Beszélni meg egyenesen utálok, főleg, ha közben több ember figyel rám.

21/F

2011. szept. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

azt nem értem hogy miért érzem ezt én már 4-5.es korom óta és az osztálytársaimon miért nem tapasztalok ekkor megingást mikor az osztály előtt kell bármit is csinálni:\

mi az hogy ők másképp tudják felfogni én pedig nem:(

van hogy megy nekem is lazábban de legtöbbször nem

2011. szept. 7. 19:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azóta van ez, mióta sulit váltottam kb általános 7.-tól... azóta csöndesebb lettem azért, hogy könnyebben illeszkedjek be. Csak a gond, hogy így maradtam. Am honnan írsz?
2011. szept. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ha gondolod beszélhetünk..

én is úgyérzem hogy egyfajta tudatos átalakuláson mentem keresztül amiből nem tudok kijönni


győri vagyok.te honnan?

2011. szept. 7. 20:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Miskolc, akkor írok privátot:)
2011. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mennyibe kerül 2kg kenyér. 400ft

akkor kérnék 5 kiló lisztet :D:D

2011. szept. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!