Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új osztályba kerültem, kicsit...

Új osztályba kerültem, kicsit mintha nem találnám benne a helyemet. Szerintetek én vagyok földhöz ragadt, vagy az osztálytársakkal van a baj?

Figyelt kérdés

Olyat csinálnak ,hogy ha pl beszélek egy lánnyal, és kisebb vicces nézeteltérésnél is olyat csinál ,hogy csapkod, mondom neki álljon le,aztán nagy nehezen abbahagyja.Ma pl fejbe vágott és kiakadtam (de nem csak úgy jelzésképp ,hanem fájt is) aztán hozzávágtam néhány trágár szót aztán leállt.

Amikor meg jövünk vissza tesiről hátulról csapkodnak flakonokkal,de nem csak engem.Először alsó fertályon ,mondtam had örüljenek.Egyszer csak nyakon vágott egy üveggel az egyik aztán megint kiakadtam és kiosztottam ,hogy milyen szánalmas ovis viselkedés már ez.Aztán utána abbahagyták. Másik amit nem értek ,hogy egész nap a FLUOR szenny számait mondogatják ami kissé kiakaszt. Hova csöppentem?!


2011. szept. 29. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Verd meg őket aztán postázd vissza őket az oviba.
2011. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Épp ez az ,ha én ütnék vissza akkor meg : Jujj ,verekszik a lányokkal,tiszta szánalom...
2011. szept. 29. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
De komolyan am ezekkel nem lehet mit kezdeni, szánalmasak. Max piszkáld te is őket ezzel nem lehet mit kezdeni...:S
2011. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne járj olyan iskolába ahol bántanak!! Hagyd ott azt az osztályt és keress egy jobb sulit!!! Ezt tanácsolom!! Nem muszály ott maradnod!!
2011. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ,nem úgy bántanak hogy kék zöld vagyok ,csak szimplán hülyék,de talán felfogják majd ,hogy nem érdekel a gyerekességük...
2011. szept. 30. 15:47
 6/7 anonim válasza:
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni..Ők azt élvezik ha kikészíthetik a másikat!Nekem is voltak oszttársaim akik piszkáltak mindennek elmondtak akivel jóba voltam ellenem fordították..Egyszer csk megunják.. vagy menj ida hozzá mikor egyedül van és kérdezd meg tőle(tőlük), h mért jó,h piszkálnak?!Vagy beszélj az osztályfőnökkel..
2011. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mind a ketten tudjuk, hogy előbb-utóbb megtörsz. sőt, ők is tudják. De ha nem úgy t9rsz meg, hogy behódolsz nekik, hanem bizonyítasz abból, ami őket érdekli, akkor minden jól fog menni. :) Nekem sajnos másfél évig tartott, miore ez eszembe jutott, lehetett volna hamarabb is... De azóta lány létemre bár fiú barátaim vannak - a lányokkal azóta sem jövök ki - végre jól érzem magam. :)))
2011. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!