Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb hazugság...

Mi volt a legnagyobb hazugság az életedben amit te követtél el?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy nős ember a párom 2,5 éve és a szüleim nem tudnak róla.
2009. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem tudom ide leírni, sajnálom, egyrészt mert névtelenül sem vagyok igazán anonim, másrészt mert ha rágondolok is, hányingert kapok magamtól. De - szerintem - az egyik leggerinctelenebb dolog volt a világon.
2009. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom, nem fognak rájönni, ha esetleg ide tévednek, mert annyira valószerű volt, meg aztán ki agyalna ilyesmin...

Egyszer az egész osztályommal elhitettem, hogy járok valakivel. Volt benne két segítőtársam is, elvégreis ők voltak az ötletgazdák, én meg csak megvalósítottam. Hónapokig "jártam egy sráccal", akiről mindenféléket meséltem, hogy hol találkoztunk, hogy jöttünk össze, milyen volt a randink, satöbbi.

A "srác" nem az osztály által "ismert" valaki volt, hanem teljesen a képzelet szülötte. És ez hónapokig így ment. Aztán rákérdeztek egyszer, hogy hogy vagyunk, akkor meg elhazudtam, hogy szakítófélben. Utána több szó nem esett róla.

Az igazság sosem derült ki, bár nem hiszem, hogy nagyon érdekelné őket, szerintem már nem is emlékeznek az ügyre. Akkor sem voltam túl érdekes a számukra. (23/L)

2009. ápr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Jaj még annyit hozzátennék, hogy ő volt az "első barátom", habár az osztályban mindenkit megelőzve nekem volt először "udvarlóm", magyarán olyan srác, aki hajtott rám, de én meg elhajtottam. :)
2009. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
velem az a gond, hogy nem kevés nagy hanem rengeteg apró hazugságom van...
2009. ápr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

az akkori legjobb barátnőmnek (11 évig voltunk barátnők..) hazudtam nagyon durvát: összevesztünk és én bosszút akartam állni rajta és ezért annak a fiúnak a nevében kezdtem el neki írogatni, akibe szerelmes volt és hetekig ez így ment és egyre jobban belekeveredtem :S

végül elmondtam neki és ami a nagy csoda, hogy megbocsátott

2009. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Öhhhhmmmm.....ötödikben 8 lánnyal és 3 fiúval hitettem el hogy vérfarkasok és vámpírok ( kinek mi ) úgy hogy a többi 15 tanuló még mondta is nekik folyamatosan hogy kamu ......végül megsajnáltam őket szóval elmondtam nekik 6. végén hogy kamu ......deeee csak öten vagy hatan hitték el hogy igaz .... Aztán 7. ben felhívott az egyik lány hogy fél az átváltozástól és szőrösödik a hónalja ..... próbáltam elmagyarázni a pubertást de nem ment ráadásul addigra már hatosztá!yos gimibe járt .

A többiekkel nem tudom mi van amikor ballagtunk még 2 en 3 an elhitték

2018. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!